Оглядова техніка

У цій категорії немає товарів

Купити оглядову техніку

Оглядова техніка допоможе убезпечити себе від витоку інформації, несанкціонованого проникнення на територію офісу, крадіжки товарів, обладнання. Ми пропонуємо своїм клієнтам широкий асортимент продукції, яка дозволить вам бути повністю впевненими в безпеці свого бізнесу. З нею ваші конкуренти не зможуть дістатися до конфіденційної інформації, а зловмисники - нанести збиток.

Доглядове устаткування дозволить відразу виявити, чи не є відвідувач шпигуном конкурентів, чи не намагається покупець винести з торгового приміщення товар без оплати. Все, що потрібно для того, щоб виявити неблагонадійної людини - придбати комплект оснащення, що дозволяє швидко провести огляд викликаючого підозру відвідувача. Наша продукція дозволить виявити сторонні прилади, навіть самого малого розміру, наприклад, прихованих камер, захованих в одязі. З нею вам будуть безпечні навіть ті предмети, які не видно неозброєним поглядом.

У нас можна придбати дооглядове обладнання для аеропортів та інших великих об`єктів, якщо в них виникне необхідність. У більшості випадків, цю техніку купують для офісів, торгових центрів та інших подібних об`єктів. Вона дозволить побачити не тільки активне обладнання шпигунства, але також виявити сліди трансформації приладів, досліджувати фурнітуру на предмет її розкриття, зробити фото-відеозйомку викликаючих підозру предметів.

Головна перевага олядової техніки - зручність і простота експлуатації. Досить підключити доглядову камеру або мікроскоп до комп`ютера через USB-порт і можна відразу користуватися обладнанням.

До речі, USB-мікроскопи мають дуже компактні розміри, вага пристрою становить близько 32 грам. Але при цьому вони надійні і довговічні, оскільки виготовляються з міцного пластику.

Ціна дооглядової техніки буде залежати від функціональності моделі. Чим більше можливостей вона має, тим дорожче буде коштувати. Однак тут варто відразу зазначити, що не завжди є необхідність купувати дороге оснащення, у ряді випадків можна обійтися бюджетними моделями. Потрібно тільки вирішити, для яких цілей вам необхідно дооглядове оснащення.

Якщо ви хочете купити дооглядове обладнання, але не можете остаточно визначитися з моделлю, ви завжди можете звернутися за допомогою до наших менеджерів. Вони допоможуть вам у вирішенні цього питання. Вам необхідно тільки озвучити свої запити щодо приладу, і суму, яку ви готові за нього віддати. Це дозволить менеджерам підібрати модель, відповідну висунутим вимогам.

Щоб зв`язатися з нашими фахівцями для отримання консультації, ви можете скористатися зазначеними в розділі "Контакти" даними. Ми передбачили всі варіанти для зручності зв`язку з ними: онлайн-форма, телефон, електронна пошта, Skype і т.д. Наші менеджери готові відповісти на будь-які ваші питання, що стосуються обладнання контршпигунства.