Дотягувач Dorma TS 68 EN 2/3/4 до 80 кг

Фото доводчика Dorma TS 68 EN 2/3/4

Наведіть на картинку для збільшення

1150.07 грн
Доступний
Виробник: Dorma
Тип дверей: універсальна
Тип монтажу: верхній
Конструкція тяги: колінна
Максимальна ширина дверей: до 1100 мм
Вага дверей: до 80 кг
Доставка
Варианты оплаты
Наши преимушества

Гарантия от производителяГарантия на все купленные товары в нашем интернет-магазине соответствует гарантии производителя

Оповещение по SMSВы получаете SMS сообщения о каждой стадии вашего заказа.

Возврат и обмен - без проблемВы можете вернуть купленные товары в течение 14 дней. Товар должнен быть в нормальном состоянии и иметь все заводские упаковки.">Возврат и обмен - без проблем!

Различные способы оплатыОплачивайте товары удобными вам способами: наличными курьеру, безналично по квитанции банка или кредитной картой прямо в момент заказа..

Лучшая ценаМы гордимся нашими ценами, их каждый день проверяют сотни клиентов, которые отдают выбор нашему интернет - магазину!

Доводчик Dorma TS 68 представляет собой легендарную модель, которая уже за много лет заслужила высоких похвал во все мире. Доводчик является универсальным и прекрасно походит для любых правых и левых дверей с шириной от 900мм до 1100мм, в этот диапазон входят и противопожарные двери.

Монтаж этого устройства довольно прост и не вызывает никакого труда. При монтаже не требуется применение монтажной пластины. Настройка усилия закрывания на размеры двери производится с помощью рычага и изменения монтажных размеров.

Особенности:

Тип рычага - складная тяга
Скорость закрывания регулируются двумя независимыми клапанами в диапазонах 180° - 15° и 15° - 0°

ДЕ ВИКОРИСТОВУЮТЬ Доводчик Dorma TS 68 EN 2/3/4 с локтевой тягой

Доводчики найважливіша ланка для об`єктів, двері яких після проходу через них повинні бити закриті. Таким чином доводчик виступає свого роду м`яким і надійним засобом для закриття дверей. За підтримки швидкість і якість закриття піддаються регулюванню надаючи таким чином найбільш зручне закриття.

ЯК ПРАЦЮЄ ДОТЯГУВАЧ Доводчик Dorma TS 68 EN 2/3/4 с локтевой тягой

 • Відчиняються двері на якій встановлений дотягувач
 • Після проходу дотягувач м`яко закриває двері назад відповідно своїх налаштуваннь

СУМІСНІСТЬ

Доводчик Dorma TS 68 EN 2/3/4 с локтевой тягой як і будь-яка інша модель додягувача роботою тісно пов`язаний з обладнанням встановлюваним на двері. Так наприклад дотягувачі відмінно доповнюють системи по контролю доступу, автоматично замикаючи двері на яких встановлено електромеханічний або електромагнітний замок, а також двері які відкриваються за допомогою кодових клавіатур або по ідентифікації зчитувачем. Для монтажу і доповнення дотягувача застосовуються спеціальні аксесуари для дотягувачів.

КОРОТКО ПРО Доводчик Dorma TS 68 EN 2/3/4 с локтевой тягой

Доводчик Dorma TS 68 EN 2/3/4 с локтевой тягой під верхній монтаж високоякісна модель для дверей вагою до верхній і шириною до до 1100 мм. Конструкція тяги дотягувача колінна. Іноді в дотягувачах підтримується функція фіксації, так ось в цій моделі підтримка фіксації - опційно. Розфарбовування корпусу виконано під коричневий, білий, сірий колір.

НАЙЦІКАВІШЕ - ЦЕ ЦІНА Доводчик Dorma TS 68 EN 2/3/4 с локтевой тягой

Наш інтернет магазин гордий заявити про те що наші ціни найдоступніші на всьому ринку України. І ми завжди прагнемо до того щоб наші клієнти були задоволені. І навіть якщо ви виявите десь ціну нижчу ніж у нас то ми готові йти на діалог щодо зниження ціни.

Якщо ви вирішили купити Доводчик Dorma TS 68 EN 2/3/4 с локтевой тягой зробити це ви можете в телефонному або он-лайн режимі. Для замовлення по телефону дзвоніть по одному з наступних номерів

 • (067) 370-44-11
 • (0372) 909-115
 • (093) 370-44-11
 • (050) 370-44-11

Доставку Доводчик Dorma TS 68 EN 2/3/4 с локтевой тягой ми ведемо по всіх великих і не тільки містах України, так ви зможете замовити дотягувач Доводчик Dorma TS 68 EN 2/3/4 с локтевой тягой в Чернівцях, Харків, Львів, Донецьк, Києві, Луганську, Запоріжжі тощо.


Інші назви цього товару, які зустрічаються в інтернеті:

 • Dorma TS-68
 • DORMA TS 68
 • TS 68 EN 2/3/4 с локтевой тягой
 • Доводчик Dorma TS 68 silver
 • TS-68N
 • Доводчик дверной Dorma TS 68 EN 2/3/4 с тягой
 • Dorma TS-68 (TS-68)
Виробник:
Тип дверей:
універсальна
Тип монтажу:
Конструкція тяги:
колінна
Максимальна ширина дверей:
до 1100 мм
Вага дверей :
Фіксація :
опційно
Колір корпусу:
коричневий, білий, сірий
Вага:
1,4 кг
Регульована функція дохлопу:
є
Регульована швидкість закривання:
є
Розміри (мм):
220 x 55 x 53 мм

Не знайдено дописів

Написати відгук
Ви вважаєте цю сторінку корисною?  Так  |  Ні
Быстро и качественно доставляем

Наша компания производит доставку по всей Украине

Гарантия качества и сервисное обслуживание

Мы предлагаем только те товары, в качестве которых мы уверены

Возврат товара в течение 14 дней

У вас есть 14 дней, для того чтобы протестировать вашу покупку