Дотягувач ECO TS-10 ЕN 2/3/4 до 80 кг

Фото доводчика ECO TS-10 ЕN 2/3/4

Наведіть на картинку для збільшення

Ціну уточнюйте
Немає у наявності
Виробник: ECO Schulte
Тип дверей: універсальна
Тип монтажу: верхній
Конструкція тяги: колінна
Максимальна ширина дверей: до 1100 мм
Вага дверей: до 80 кг
Доставка
Варианты оплаты
Наши преимушества

Гарантия от производителяГарантия на все купленные товары в нашем интернет-магазине соответствует гарантии производителя

Оповещение по SMSВы получаете SMS сообщения о каждой стадии вашего заказа.

Возврат и обмен - без проблемВы можете вернуть купленные товары в течение 14 дней. Товар должнен быть в нормальном состоянии и иметь все заводские упаковки.">Возврат и обмен - без проблем!

Различные способы оплатыОплачивайте товары удобными вам способами: наличными курьеру, безналично по квитанции банка или кредитной картой прямо в момент заказа..

Лучшая ценаМы гордимся нашими ценами, их каждый день проверяют сотни клиентов, которые отдают выбор нашему интернет - магазину!

Дверной доводчик с рычажной тягой ECO TS-10 является универсальным и прекрасно походит для любых правых и левых дверей с шириной до 1100мм. Доводчик имеет в своем распоряжении регулируемую функцию дохлопа. Выбор различной силы доводчика достигается его позиционированием на дверном полотне или раме. Поддерживается стандартный монтаж на дверном полотне со стороны петель, а также монтаж на раме с обратной петлевой стороны.

Другие характеристики:

Регурируемая сила закрывания 2/3/4
Материал: сталь

ДЕ ВИКОРИСТОВУЮТЬ Доводчик ECO TS-10 ЕN 2/3/4 с локтевой тягой

Доводчики найважливіша ланка для об`єктів, двері яких після проходу через них повинні бити закриті. Таким чином доводчик виступає свого роду м`яким і надійним засобом для закриття дверей. За підтримки швидкість і якість закриття піддаються регулюванню надаючи таким чином найбільш зручне закриття.

ЯК ПРАЦЮЄ ДОТЯГУВАЧ Доводчик ECO TS-10 ЕN 2/3/4 с локтевой тягой

  • Відчиняються двері на якій встановлений дотягувач
  • Після проходу дотягувач м`яко закриває двері назад відповідно своїх налаштуваннь

СУМІСНІСТЬ

Доводчик ECO TS-10 ЕN 2/3/4 с локтевой тягой як і будь-яка інша модель додягувача роботою тісно пов`язаний з обладнанням встановлюваним на двері. Так наприклад дотягувачі відмінно доповнюють системи по контролю доступу, автоматично замикаючи двері на яких встановлено електромеханічний або електромагнітний замок, а також двері які відкриваються за допомогою кодових клавіатур або по ідентифікації зчитувачем. Для монтажу і доповнення дотягувача застосовуються спеціальні аксесуари для дотягувачів.

КОРОТКО ПРО Доводчик ECO TS-10 ЕN 2/3/4 с локтевой тягой

Доводчик ECO TS-10 ЕN 2/3/4 с локтевой тягой під верхній монтаж високоякісна модель для дверей вагою до верхній і шириною до до 1100 мм. Конструкція тяги дотягувача колінна. Іноді в дотягувачах підтримується функція фіксації, так ось в цій моделі підтримка фіксації - немає. Розфарбовування корпусу виконано під коричневий, білий, сірий колір.

НАЙЦІКАВІШЕ - ЦЕ ЦІНА Доводчик ECO TS-10 ЕN 2/3/4 с локтевой тягой

Наш інтернет магазин гордий заявити про те що наші ціни найдоступніші на всьому ринку України. І ми завжди прагнемо до того щоб наші клієнти були задоволені. І навіть якщо ви виявите десь ціну нижчу ніж у нас то ми готові йти на діалог щодо зниження ціни.

Якщо ви вирішили купити Доводчик ECO TS-10 ЕN 2/3/4 с локтевой тягой зробити це ви можете в телефонному або он-лайн режимі. Для замовлення по телефону дзвоніть по одному з наступних номерів

  • (067) 370-44-11
  • (0372) 909-115
  • (093) 370-44-11
  • (050) 370-44-11

Доставку Доводчик ECO TS-10 ЕN 2/3/4 с локтевой тягой ми ведемо по всіх великих і не тільки містах України, так ви зможете замовити дотягувач Доводчик ECO TS-10 ЕN 2/3/4 с локтевой тягой в Чернівцях, Харків, Львів, Донецьк, Києві, Луганську, Запоріжжі тощо.


Інші назви цього товару, які зустрічаються в інтернеті:

  • ECO-Schulte TS 10 (бел й)
  • TS-10 ЕN 2/3/4 с локтевой тягой
  • ECO-Schulte TS 10
  • Доводчик дверной ECO-Schulte TS-10 ЕN 2/3/4 с тягой
Виробник:
Тип дверей:
універсальна
Тип монтажу:
Конструкція тяги:
колінна
Максимальна ширина дверей:
до 1100 мм
Вага дверей :
Фіксація :
немає
Колір корпусу:
коричневий, білий, сірий
Регульована функція дохлопу:
є
Регульована швидкість закривання:
є

Не знайдено дописів

Написати відгук
Ви вважаєте цю сторінку корисною?  Так  |  Ні
Быстро и качественно доставляем

Наша компания производит доставку по всей Украине

Гарантия качества и сервисное обслуживание

Мы предлагаем только те товары, в качестве которых мы уверены

Возврат товара в течение 14 дней

У вас есть 14 дней, для того чтобы протестировать вашу покупку