Дублікатори

Дублікатори ключів

Наш інтернет-магазин пропонує вам дублікатори ключів в широкому асортименті, серед якого ви завжди можете вибрати оптимально відповідний пристрій, який буде повністю відповідати вашим запитам і вимогам. Широкий вибір і доступні ціни - це основні наші переваги, які ви неодмінно оціните по достоїнству з перших хвилин знайомства з інтернет-магазином «Magazun.com».

Пов`язані з самостійним виготовленням і програмуванням ключів для домофонів труднощі до вам ніколи не будуть виникати, якщо ви станете клієнтом нашого інтернет-магазину. Звичайно, завжди можна спробувати заощадити і зробити програматори ключів на замовлення, але навряд чи ви зможете бути впевнені в надійності, якості та довговічності такого пристрою. Зате не доведеться сумніватися у відмінних експлуатаційних властивостях товарів, придбаних в «Magazun.com», оскільки тут вам запропонують не тільки якісну, але ще і доступну за ціною, продукцію.

Дублікатори ключів зазвичай працюють за однією і тією ж схемою. Для того щоб виконати дію вам потрібно буде спочатку вибрати порт ПК, до якого підключений адаптер, відкрити його (включити або виключити), зчитати за допомогою пристрою дані з ключа і записати нові дані на нього. Після цього потрібно буде порівняти дані, які знаходяться в ключі і вікні ПК, відкрити дані, що знаходяться у файлі формату «. Ibut», а потім зберегти дані у файлі з тим же розширенням.

Програматори ключів призначені для того, щоб ви могли програмувати повноцінні копії електронних ключів. Як заготовок використовують ключі різних типів і моделей, але найчастіше це ключі RW1990, RW2004, RW2007, RW125RF, TM2004/КС-1/КС-3, TM-01, TM-07, TM-08. Багато сучасних моделей програматорів оснащуються повно розмірною клавіатурою, що включає в себе не тільки цифри, але і букви, текстовим дисплеєм, внутрішньою пам`яттю на кілька десятків ключів і внутрішнім лічильником кількістю прошитих ключів. При цьому багато моделей здатні автоматично розпізнавати тип заготовки, вміють багаторазово перезаписувати коди з них, а також знімати блокування, проводити скидання лічильника і редагувати базу даних за допомогою спеціального ПЗ при підключенні до комп`ютера через USB-кабель.

Ви можете вибрати універсальні дублікатори домофонних ключів, простішого типу, за більш доступною ціною. А можете зупинитися на більш складних пристроях, за вищою ціною, однак і функціонал їх буде більш широким. При цьому у вас завжди є можливість вибрати пристрій, який працює тільки при підключенні до комп`ютера або в автономному режимі, не вимагаючи не тільки наявності ПК, а й джерела електроживлення.

Якщо ви хочете купити дублікатори ключів, але не можете визначитися з моделлю, то вам варто просто звернутися за допомогою до наших менеджерів. Маючи великий досвід роботи, вони завжди зможуть дати вам грамотну рекомендацію з цього питання. Зв`язатися з ними можна в режимі он-лайн, по телефону або будь-яким іншим зручним для вас способом (всі контактні дані ви знайдете у відповідному розділі нашого сайту).

Фильтры товаров
Цена

грн  –  грн

  • 2603грн
  • 5100грн
Виробник