Дверні відеовічка

1117 грн
КОД: 42053
Доступний
Виробник: Lux,
Розмір екрану (діагональ): 2.8 дюйма,
Колір корпусу: мідний
7078 грн
КОД: 91919
Доступний
Виробник: Ezviz,
Розмір екрану (діагональ): 4.3 дюйма,
Колір корпусу: сірий

Купити відеовічка для дверей

Продаж дверних відеовічок - один з основних напрямків нашої діяльності. У каталозі нашого інтернет-магазину безпеки ви знайдете широкий асортимент цих пристроїв, висока якість і надійність яких підтверджуються гарантією від виробника. Додатковий плюс - привабливі ціни, що робить відеовічка доступними широкому колу покупців.

Відеовічко призначене для спостереження за тим, що відбувається за вашими вхідними дверима. Все що відбувається можливо отримати на вбудований або додатково підключається монітор, з`єднання якого відбувається по сигнальному кабелю. Робота пристрою неможлива без першочергового підключення до блоку живлення. Купити будь-яке обладнання можна з будь-якого міста України, наприклад Києва, Львова, Харкова, Одеси чи Чернівців.

Виділимо три основних типи дверних відеовічок:

  • Перший - чорно-білі безкорпусні відеокамери, об`єктив яких виконаний у формі усіченого конуса. Їх основні характеристики - дозвіл від 380 ТВЛ, світлочутливість 0,4 люкс, наявність у багатьох моделей аудіоканалів і ІК-підсвічування. Цей тип не користується великою популярністю, оскільки не може бути встановлений так, щоб залишатися непомітним. Допомогти в цьому може скляний ковпак, проте це ще більше ускладнює і без того непростий процес монтажу камери.
  • Другий - чорно-білі корпусні камери, форма яких практично повністю відповідає формі звичайного дверного вічка. Дозвіл таких камер більш високе - 420-600 ТВЛ, світлочутливість - 0,1 люкс, також багато моделей мають аудиоканал і ІК-підсвічування. Монтаж таких пристроїв більш простий, необхідності в додаткових аксесуарах, наприклад, скляного ковпака, немає. Єдиний мінус - ціна на дверні відеовічка цього типу буде вищою, ніж вартість камер, що відносяться до першого типу.
  • Третій - кольорові корпусні камери, з формою як у другого типу відеовічок. Дозвіл таких камер складе 330-480 ТВЛ, світлочутливість 0,1 люкс. Серед переваг - можливість отримання кольорового зображення, хоча воно буде не таким якісним, як якщо б ви використовували відевічка другого типу. Вартість кольорових відеовічок - найвища.

Також дверні відеовічка можна розділити на типи за способом запису і передачі даних:

  • аналогові;
  • цифрові;
  • провідні;
  • бездротові.

Аналогові камери в цьому випадку дають більш якісне зображення, крім того, кут огляду у них може бути більше 120 градусів. Об`єднує всі типи наявність електронного затвору. У дешевших моделей витримка складає 1/50-1/3000 сек, у більш дорогих - 1/50-1/100000 сек. У плані енергоспоживання такі камери дуже економічні, оскільки споживають не більше 300 мА/12В.

Як купити відеовічко?

Якщо ви вирішили купити дверне відеовічко, але не можете визначитися з моделлю, наші консультанти завжди готові допомогти вам у вирішенні цього питання. Отримати повну кваліфіковану консультацію можна за телефоном, в режимі онлайн або будь-яким іншим зручним для вас способом. Купити відевічкр можна з будь-якого міста країни, наприклад Києва, Харкова, Одеси, Львова, Чернівців або будь-якого іншого.Фильтры товаров
Цена

грн  –  грн

  • 1117грн
  • 7078грн
Виробник
Розмір екрану (діагональ)
Підтримка зовнішньої пам`яті
Колір корпусу
GSM MMS
Датчик руху
Кут огляду
Нічне бачення
Режим фото/відео зйомки
Роздільна здатність камери
Тип зв`язку