Екран захисний для протикрадіжних антен

Фото антикражного аксессуара Екран захисний для протикрадіжних антен

Наведіть на картинку для збільшення

2914.68 грн
Доступний
Доставка
Варианты оплаты
Наши преимушества

Гарантия от производителяГарантия на все купленные товары в нашем интернет-магазине соответствует гарантии производителя

Оповещение по SMSВы получаете SMS сообщения о каждой стадии вашего заказа.

Возврат и обмен - без проблемВы можете вернуть купленные товары в течение 14 дней. Товар должнен быть в нормальном состоянии и иметь все заводские упаковки.">Возврат и обмен - без проблем!

Различные способы оплатыОплачивайте товары удобными вам способами: наличными курьеру, безналично по квитанции банка или кредитной картой прямо в момент заказа..

Лучшая ценаМы гордимся нашими ценами, их каждый день проверяют сотни клиентов, которые отдают выбор нашему интернет - магазину!

Все, кто занимается установкой или эксплуатируют системы защиты товаров от краж, знают, насколько они подвержены влиянию внешних радиошумов и радиопомех, снижающих чувствительность противокражных систем вплоть до невозможности их использования.

Защитный экран для антикражных антенн позволяет значительно снизить влияние на антикражные системы таких помех, как соседние противокражные системы, близость товара с защитными этикетками и бэджами к антикражным антеннам, галогеновые лампы в витринах и т.п.
Защитный экран для антикражных антенн разработан в первую очередь, для использования с радиочастотными системами, но также может эффективно использоваться с противокражными радиочастотными и акустомагнитными системами других производителей.

Дизайн защитного экрана легко впишется в большинство торговых залов, на нем также можно разместить рекламные постеры.

Для установки защитного экрана не требуется специальных инструментов и прокладки проводов. Защитный экран привинчивается к полу на расстоянии от 10 см от стойки-антенны системы таким образом, чтобы максимально экранировать противокражную антенну от внешних помех. Конкретное место установки экспериментально выбирет инженер компании, устанавливающей в вашем магазине противокражные системы.


Де купити Екран захисний для протикрадіжних антен?
Антикрадіжні системи відносяться до дуже складного і унікального товару і тому Ми рекомендуємо купувати його тільки в спеціалізованому магазині, до категорії яких відноситься і наш інтернет-магазин. Екран захисний для протикрадіжних антен як і будь-яке інше обладнання із категорії Антикрадіжні системи призначене в кінцевому результаті запобігати крадіжці на торгових точках. Особливо актуально застосування протикрадіжного обладнання в супермаркетах, гіпермаркетах і інших великих приміщеннях де тяжко спостерігати за діями кожного із клієнтів. На сьогоднішні використання протикрадіжної техніки набуває все більшої і більшої популярності, в чому в принципі не дивно, адже уже за досить короткий час покупка подібного обладнання себе повністю окупить. Торгова марка Antikragka зарекомендовало себе уже на протязв багатьох років як надійна компанія що випускає в світ тільки якісне обладнання і з обладнанням Екран захисний для протикрадіжних антен вона теж постаралась на славу.
Купити Екран захисний для протикрадіжних антен ви можете в: Києві, Одесі, Харкові, Львові, Чернівцях, Дніпропетровську, Луганську, Запоріжжі і в багатьох інших містах по всій Україні. Ціна на Екран захисний для протикрадіжних антен в нашому інтернет-магазині якщо не найнижча, то одна із самих низьких на ринку. Ми пропонуємо широкий набір корисної інформації, включаючи відео огляди, фото, відгуки і все для того щоб зробити вибір для нашого покупця максимально комфортним. На будь-який товар ми пропонуємо гарантійні зобовязання.

В широкому асортименті категорії Антикрадіжні системи Ви знайдете не тільки Екран захисний для протикрадіжних антен, але і інші прилади із цієї області, позволяющі повністю захистити свій бізнес від будь-якої крадіжки. Серед продукції Ви знайдете як бюджетні рішення для невеликих магазинів, так і більш дорожчі рішення для більш важливих об`єктів. Всеціло ми готові запропонувати протикрадіжну систему будь-якої складності і цінового діапазону.

Якщо наданої на нашому сайті інформації виявиться недостатньо і у Вас виникає яке небудь запитання ми з нетерпінням будем очікувати вашого дзвінка за номером телефону (067) 370-44-11 або (050) 370-44-11. Отримавши від вас дзвінок наші висококласні спеціалісти в області Антикрадіжні системи с великим задоволенням і в повній мірі дадуть відповідь на будь-яке запитання, і при необхідності допоможуть підібрати ідеально потрібне під Ваші запити обладнання.

Інші назви цього товару, які зустрічаються в інтернеті:

  • Экран защитный для антенн
Виробник:
Тип аксесуара:

Не знайдено дописів

Написати відгук
Ви вважаєте цю сторінку корисною?  Так  |  Ні
Быстро и качественно доставляем

Наша компания производит доставку по всей Украине

Гарантия качества и сервисное обслуживание

Мы предлагаем только те товары, в качестве которых мы уверены

Возврат товара в течение 14 дней

У вас есть 14 дней, для того чтобы протестировать вашу покупку