Електромагнітні замки Green Vision

(1)
852 грн
КОД: 41955
Закінчується
Виробник: Green Vision,
Розміри (мм): 340 x 41.4 x 20.5 мм,
Сила утримання: 350 кг.,
Таймер затримки: немає
(1)
432 грн
КОД: 41951
Товар на складі
Виробник: Green Vision,
Розміри (мм): 170 x 39 x 23 мм,
Сила утримання: 180 кг.,
Таймер затримки: немає
511 грн
КОД: 41952
Товар на складі
Виробник: Green Vision,
Розміри (мм): 251 x 49 x 29 мм,
Сила утримання: 280 кг.,
Таймер затримки: немає
1026 грн
КОД: 41956
Доступний
Виробник: Green Vision,
Розміри (мм): 266 x 74 x 41 мм,
Сила утримання: 500 кг.,
Таймер затримки: немає
818 грн
КОД: 41953
Доступний
Виробник: Green Vision,
Розміри (мм): 500 x 47 x 27 мм,
Сила утримання: 280 кг.,
Таймер затримки: немає

Чому на електромагнітні замки Green Vision варто звернути увагу?

Наша організація займається продажем як подвійних, так і одиночних електромагнітних замків Green Vision в Україні протягом декількох років. В нашій продукції вигідно поєднується простота використання і комфорт управління, який забезпечується завдяки електронним пристроям. Для відкриття електромагнітних замків Green Vision можуть використовуватися як звичайні, так і спеціалізовані ключі.

Электромагнитный замок Green Vision

Позитивні сторони

Електромагнітні замки Green Vision користуються популярністю серед великої кількості клієнтів, які високо оцінили позитивні сторони:

 • Високий рівень надійності. Він обумовлений повною відсутністю в конструкції замикаючого механізму будь-яких рухомих елементів. Замикання відбувається за рахунок магнітного поля, що відчутно збільшує експлуатаційний термін електромагнітних замків Green Vision.
 • Стійкість до високого рівня вологості, низьким або високим температурам. Вона дає можливість використовувати електромагнітні замки Green Vision при будь-яких кліматичних і погодних умовах.
 • Можливість відкривання вхідних дверей посередництвом дистанційного керування. Ця функція є дуже зручною, якщо мова йде про використання спеціалізованого замку в приватному будинку.
 • Можливість установки як на металеві, так і на дерев'яні, а також пластмасові або скляні двері. Вона розширює сферу застосування нашої продукції.
 • Споживання мінімальної кількості електроенергії, незважаючи на світлодіодну індикацію. Воно грає важливу роль, якщо виникає необхідність надовго замкнути на електромагнітний замок Green Vision приватний будинок або гараж.
 • Простоту установки і обслуговування замку (накладної або виразний монтаж на вибір). Для виконання монтажу та підтримки пристрою в робочому стані не потрібні будь-які глибокі знання або спеціалізовані навички.

Незважаючи на перераховані позитивні сторони, ціна електромагнітних замикаючих пристроїв Green Vision, представлених в нашому каталозі, залишається доступною для широкого кола клієнтів.

Чому звернутися потрібно саме до нас?

Наша організація заслужила повагу клієнтів, які співпрацювали з нами раніше. Вони високо оцінили позитивні сторони:

 • Широкий асортимент. У каталозі кожен зможе підібрати електромагнітний замок Green Vision в залежності від потрібних характеристик. Можна купити моделі, розраховані на силу утримання 180 кг, 60 кг, 136 кг, 272 кг, 280 кг, 300 кг.
 • Висока якість електромагнітних пристроїв Green Vision. Вся продукція проходить ретельну перевірку перед попаданням в каталог, що дозволяє запропонувати покупцям тільки якісний товар.
 • Систему знижок . Вона дає можливість запобігти великі витрати при купівлі великої партії.

Щоб замовити електромагнітні замки Green Vision в Києві, Одесі, Харкові, Чернівцях, Львові, Запоріжжі, можна зробити заявку на сайті або зателефонувати.

Фильтры товаров
Цена

грн  –  грн

 • 432грн
 • 1026грн
Виробник (1)
  Більше
Тип електромагнітного замка
Сила утримання
Монтаж
Світлодіодна індикація
Таймер затримки