Електроніка для вимикачів

У цій категорії немає товарів

Купити електроніку для вимикача

Електроніка для вимикачів дозволить вам повернути їм робочий стан без зайвих витрат. Крім того, замінивши його внутрішню частину, ви зможете зробити вимикач більш функціональним. У нашому каталозі ви знайдете електроніку для різних моделей вимикачів. Що дозволить вам підібрати саме ту модель, яка буде відповідати вашим запитам і потребам.

Вимикачі - це комутаційні прилади, що забезпечують електроконтакт, який можна замкнути або розірвати в потрібний момент. В процесі експлуатації контакти піддаються поступовому руйнуванню допомогою дії на них трьох типів впливу:

  • нагрівання від струму;
  • плавлення від электродуги;
  • механічному зниженню щільності притиснення.

У середньому термін експлуатації правильно експлуатованого якісного вимикача складає близько 15 років. При перших ознаках зносу (появі іскор, спалахів при включенні, нагріву коробки, "гудіння") слід задуматися про зміну електроприладу щоб уникнути ризику загоряння проводки або виникнення короткого замикання в мережі.

Неправильний монтаж вимикача також може стати причиною його поломки:

  • погано затягнуте місце з`єднання клем і електропроводу;
  • неправильний підбір комутованого струму (занадто висока напруга випалює контакти та електронну "начинку").

Якщо вимикач вийшов з ладу, краще рішення - купити електроніку для вимикача і замінити нею втрачений працездатність механізм. Це обійдеться вам дешевше, ніж якщо купувати новий вимикач замість поламаного.

У нашому інтернет-магазині ви знайдете електричні запчастини до вимикачів в широкому асортименті, що дозволить зробити вибір більш простим. Досить просто переглянути представлені вашій увазі моделі, прочитати їх характеристики і описи, щоб вибрати найбільш підходящу. Якщо є труднощі при самостійному виборі, зверніться до наших консультантів. Маючи великий досвід роботи, вони допоможуть вам підібрати потрібний товар. Також звернутися до них можна з інших питань, наприклад, особливості замовлення, оплати, доставки товару в нашому інтернет-магазині.

Ціна електроніки для вимикачів в нашому каталозі цілком доступна. Це дозволить вам без зайвих витрат відремонтувати поламаний вимикач або зробити діючий ще більш зручним і функціональним. Ми завжди готові запропонувати вам те, що буде відповідати вашим запитам і потребам, високоякісні електроприлади за прийнятною ціною.