Електроніка для домофонів

203 грн
КОД: 44893
Наявність уточнюйте
Виробник: Україна,
Тип пристрою: електроніка
392 грн
КОД: 61472
Наявність уточнюйте
Виробник: PRC,
Тип пристрою: електроніка
163 грн
КОД: 85145
Наявність уточнюйте
Виробник: Tantos,
Тип пристрою: електроніка

Електроніка для домофонів

в нашому інтернет-магазині представлена в досить широкому асортименті, серед якого ви завжди зможете знайти те, що повною мірою відповідає вашим запитам і потребам.

Якщо ви хочете модернізувати вже встановлений пристрій, то вам підходить електроніка для домофонів типу Cyfral СС-1500. Використовуючи її, вам не доведеться замінювати уніфони та кабелю, за винятком випадків, коли існуюча проводка домофонів перебувати не в найкращому технічному стані. Тип установки Cyfral СС-1500 - 1 + n, коли уніфони підключаються до панелей виклику «гарячими» проводами і загальною масою. Використовуючи цей тип електроніки, ви зможете підключити одночасно 64 абонента, а встановивши плату розширення - ще 64 абонента. Всього можна підключити не більше 3-х плат розширення (максимальну кількість абонентів - 256). Варто відзначити, що така система дозволяє виконувати ієрархію входів - 1 головний і N-ну кількість підлеглих (причому сигнали дзвінка з головної і підлеглої панелі будуть відрізнятися один від одного). А доступ до програмування захищається номером блоку виклику і адміністративним кодом, що забезпечує високий ступінь безпеки об`єкта, де встановлена система. Зверніть увагу на ще один важливий факт: якщо раптом один з уніфонов, що входять в систему, вийде з ладу з якихось причин, то це не спричинить за собою створення аварійної ситуації всієї домофонної мережі.

Подібна до цієї системі і система Cyfral СС-1000. Але є одна істотна відмінність - Cyfral СС-1000 підходить не тільки для вже працюючих домофонних систем, а й для тих, які тільки встановлюються. Ще одна відмінність полягає в кількості абонентів, що підключаються. Ця система дозволяє підключити в стандартному варіанті 128 абонентів. А використовуючи плату розширення - ще 128. Більш 256 абонентів підключити не можна, тому використовувати можна тільки одну плату розширення.

Електроніка для домофонів представлена в нашому інтернет-магазині ще однією системою Cyfral СС-2000. Її основна відмінність від попередніх систем полягає в тому, що вона використовується виключно для встановлення нових домофонів. Підходить система для багатоквартирних будинків і мікрорайонів закритого типу, дозволяючи створювати широку ієрархію входів (4 головних входи і N-ну кількість додаткових, підлеглих). З її допомогою можна підключити відразу 255 цифрових уніфонов, виборчий виклик будь-якого з яких забезпечується наявністю цифрового модуля. Простота і зручність експлуатації - одна з основних переваг цієї системи.

Більш детальну інформацію про домофонної електроніці ви завжди можете отримати у наших менеджерів. Володіючи великим досвідом роботи в даній області, вони завжди можуть надати вам допомогу у вирішенні будь-якого питання, що стосується домофонних систем. Зв`язатися з ними можна в телефонному режимі, в режимі онлайн, а також будь-яким іншим зручним для вас способом (всі контактні дані ви знайдете у відповідному розділі нашого сайту).

Фильтры товаров
Цена

грн  –  грн

  • 163грн
  • 392грн