Електросушарки для одягу і взуття

У цій категорії немає товарів

Апарати для автоматичної сушки одягу і взуття

Електросушарки для одягу і взуття спрощують виконання щоденних рутинних обов`язків.

Пристрої за привабливою ціною можна купити на нашому сайті, замовивши доставку в Київ, Одеса, Харків, Дніпро, Чернівці, Львів, Суми, Запоріжжя, інші міста України.

Електросушарка одягу і взуття допомагає швидко привести в порядок особисті речі, для догляду за якими застосовують найрізноманітніші засоби. Доводиться прати, прасувати, використовувати різноманітні порошки, ополіскувачі. Якщо після прання вам потрібно терміново просушити одяг, а погода не сонячна, плюс не працює опалення, електросушарка для одягу і взуття прийде на допомогу. Прилад забезпечує швидку просушку речей будь-якого розміру.

Класифікація електросушарок для одягу і взуття

Класифікуються в залежності від типу предметів, для просушки яких вони призначені.
  • Для взуття. Це невеликі прилади, формою нагадують тапочки для дітей. Для просушування розміщуються всередину чобота, черевика. Можуть мати індикатор роботи. Працюють без підзарядки до 8 годин.
  • Для ванної. Електросушарки для одягу і взуття з антигрибковим захистом. Для них обов`язковий доступ до електричної мережі.
  • Стельові. Часто монтуються на лоджіях, балконах.
  • Підлогові. Мобільні пристрої, сильно відрізняються один від одного за формою прутів, ступеня прогріву.
У нас можна купити пристрої для просушки різних типів тканин за мінімальною ціною, для речей різного розміру. Замовлення буде вислане до Києва, Одеси, Харкова, Дніпро, Чернівці, Львів, Суми, Запоріжжя, будь-який населений пункт України.

Як вибрати, купити товар?

Інтернет-магазин надає привабливу ціну на все обладнання, але вона не є основним критерієм вибору. Перед покупкою оціните обсяг речей, які ви регулярно просушувати. Для великої родини підійде більш потужний пристрій. Устаткування має підходити до приміщення за габаритами.

Ми надає гарантію. Забезпечуємо доставку по Україні в Київ, Одесу, Харків, Дніпро, Чернівці, Львів, Суми, Запоріжжя.