Ethernet-модулі

2472 грн
КОД: 39650
Доступний
Тип пристрою: Ehternet-модуль,
Виробник: Satel,
Робоча температура: -10...+55 °С
660 грн
КОД: 16993
Доступний
Тип пристрою: Ehternet-модуль,
Виробник: СБІ
604 грн
КОД: 16988
Доступний
Тип пристрою: Ehternet-модуль,
Виробник: СБІ
2138 грн
КОД: 25306
Доступний
Тип пристрою: Ehternet-модуль,
Виробник: Венбест
6345 грн
КОД: 34875
Доступний
Виробник: Satel,
Робоча температура: -10...+55 °С
1633 грн
КОД: 36787
Доступний
Виробник: Jablotron
11269 грн
КОД: 36921
Доступний
Виробник: Satel
1339 грн
КОД: 72710
Доступний
Виробник: Лунь
5723 грн
КОД: 83904
Доступний
Виробник: Texecom
4109 грн
КОД: 85293
Доступний
Виробник: RBH

Купити Ethernet-модуль Оріон

Приймально-контрольні прилади ППК (ППКО) - це основний вузол будь-якої охоронної або пожежної сигналізації. Їх основне призначення полягає у здійсненні контролю стану параметрів сигналізаційних шлейфів. При цьому ППК можуть працювати як автономно, так і при підключенні їх до центрального пункту спостереження. Крім того, ППК необхідні для управління звуковими та світловими сповіщувачами, прийому і обробки прийнятих від них сигналів, з подальшою передачею їх на центральний пункт.

Сьогодні ППК можуть працювати не тільки за умови кабельного підключення, але і в безпровідному режимі. Для цього необхідно використовувати Ethernet- модулі для підключення ППК по мережі. З їх допомогою сигнал буде передаватися не по проводах, а за допомогою радіочастот.

Таке обладнання необхідно вибирати дуже ретельно і тим більше не купувати його у випадковому місці. Тільки спеціалізовані магазини, такі як наш, зможуть запропонувати вам якісне оснащення. При цьому ми запропонуємо вам конкурентні ціни на Ethernet-модулі для підключення ППК по мережі та оперативну обробку вашого замовлення. Це робить покупку не тільки вигідною, але і зручною, особливо для тих, хто не любить зволікань, а хоче отримати те, що йому необхідно в максимально стислі терміни.

Одна з найпопулярніших позицій нашого інтернет-магазину - Ethernet -модуль СБИ БПСЕ. Його використовують для створення дублюючого каналу по Ethernet- мережі при використанні протоколів СПАЙДЕР і МОСТ. Підключається він до ППКО Оріон- 4Т3.2 , 8Т3.2 , 16Т3.2 за рахунок двох SIM- карт. Продукція від відомого виробника - компанії СБИ відрізняється високим рівнем якості, надійності і довговічності. Багато хто вважає, що бренд - це не те, за що треба платити гроші. В даному випадку, подібна думка помилкова. Якщо ви вирішите придбати мережеві модулі для ППКО виробництва СБИ, то чи не переплатите за бренд , а отримаєте гарантійне та сервісне обслуговування свого обладнання.

Серед особливостей цієї моделі можна виділити здатність до перетворення телефонних сигналів моніторингу від будь-якого ППК в сигнал, формат якого підходить для подальшої передачі по TCP / IP. Крім того, цz модель забезпечить можливість дистанційного керування і налаштування сигналізаційного обладнання за допомогою будь-якого інтернет -браузера, і його програмування за допомогою підключеного по RS 232 комп`ютера. Також модуль дозволить вам кодувати передачу даних і отримувати повідомлення про стан системи по електронній пошті.

Якщо ви вирішили купити Ethernet-модулі для підключення ППК по мережі, то у вас є певні питання, що стосуються його технічних характеристик, експлуатаційних особливостей і т.д., то отримати на них відповіді завжди можна у наших менеджерів. Вони проведуть для вас коротку або детальну консультацію в режимі он-лайн, по телефону, електронній пошті. Не соромтеся задавати питання, адже від правильного вибору буде надалі залежатиме рівень безпеки важливого для вас об`єкта.

Фильтры товаров
Цена

грн  –  грн

  • 604грн
  • 11269грн
Виробник