Етикетки

267 грн
КОД: 20403
Товар на складі
Колір етикетки: білий,
Форма етикетки: кругла,
Помилковий штрих-код: немає,
Тип: радіочастотні

Протикражні етикетки

або ще як їх називають протикрадіжні захисні етикетки незважаючи на свої маленькі розміри грають дуже важливу роль в системах протикрадіжки забезпечуючи захист товарів у ваших магазинах. Крім маленьких розмірів вони мають плоску форму і наклеюються на товар або ж їх вклеюють всередині упаковки. У порівнянні з датчиками етикетки є одноразовими і при знятті однозначно пошкоджуються. У разі купівлі етикетка деактивується на касі за допомогою деактиватора. Якщо ви вирішили купити протикрадіжні захисні етикетки слід знати що існує кілька видів противокрадіжних етикеток: акустомагнітні, радіочастотні, електромагнітні.

Перші з них, а саме акустомагнітні протикрадіжні етикетки призначені для акустомагнітних протикрадіжних систем і здійснюють свою роботу на частоті 58 КГц. Найбільш підходять для магазинів де торгують парфумерією або косметикою, аудіо-відео продукцією, побутовою технікою, в супермаркетах тобто де є необхідність захистити дрібний товар. Радіочастотні етикетки призначені в свою чергу для радіочастотних протикрадіжних систем і працюють на стандартній частоті 8,2 МГц. Вони бувають різної форми: квадратні, круглі і кольорів: білі, чорні, з штрих-кодом. Також існують радіочастотні етикетки заморожених продуктів. Останній вид етикеток - електромагнітні відрізняються один від одного в залежності від виробника протикрадіжних воріт.

На сторінках нашого сайту Magazun.com ми пропонуємо Вам купити в широкому асортименті будь-який з видів противокрадіжних етикеток за прийнятною для Вас ціною. Ціни на протикрадіжні етикетки Вас приємно здивують так як дуже низькі, це викликано тим що ми працюємо без посередників, а напряму з виробниками. В якості додаткової інформації Ви можете використовувати відгуки на протикрадіжні етикетки залишені нашими покупцями. На всі турбуючі Вас питання по протикрадіжному обладнанню з радістю дадуть відповідь наші високопрофесійні менеджери.

Фильтры товаров
Цена

грн  –  грн

  • 267грн
  • 267грн
Виробник
Тип
Форма етикетки
Помилковий штрих-код
Для заморозки
Колір етикетки