Відеофільтри

Відеофільтри

Мережеві фільтри відеосигналу

Досить часто в системах відеоспостереження можна зустріти спотворення зображення або різні перешкоди. Це пов`язано з неякісним монтажем, а також з низкою інших причин, для вирішення яких необхідно просто встановити в мережу відеоспостереження мережеві фільтри відеосигналу.

На ланцюг живлення будь-якого відеообладнання негативно впливають синфазні перешкоди. Саме тому, промислові об`єкти прокладають довгі ланцюги живлення безпосередньо в екрані. Даний вид перешкод може бути в абсолютно будь-якій системі відеоспостереження, істотно не спотворюючи зображення. А от якщо синфазні перешкоди стають якіснішими, тоді необхідно в терміновому порядку вживати заходів, які допоможуть позбутися негативних явищ.

Безумовно, на охоронюваному об`єкті дуже часто можуть виникати різні перешкоди в мережі відеоспостереження. Вирішити дану проблему можна, варто тільки придбати мережеві фільтри. Дане обладнання є універсальним і працює не тільки на симетричних, а й несиметричних лініях, усуваючи різні перешкоди, відеофільтри включаються в розрив будь-якої лінії зв`язку і дозволяють зменшити викривлення зображення до необхідно прийнятної величини, залишаючи відеосигнал без втрат.

В нашому магазині Magazun.com ви знайдете дуже широкий асортимент обладнання та витратних матеріалів для систем відеоспостереження та сигналізації. Ви можете замовити фільтри відеосигналу та інші елементи в телефонному режимі або режимі онлайн. Професійні консультанти нададуть всю необхідну інформацію про продукцію, допоможуть вам визначитися з вибором. Зверніть увагу, що ціни на мережеві відеофільтри в нашому магазині прийнятні і дуже вигідно відрізняються від цін інших продавців, що займаються реалізацією охоронного обладнання. Це пов`язано з тим, що ми працюємо напряму з виробниками, ігноруючи посередників.

У відповідних розділах ви можете познайомитися з характеристиками, фотографіями та описом продукції. Також вашій увазі надані відгуки на мережеві відеофільтри, які були залишені нашими вдячними покупцями.

119 грн
Elsy | Відеофільтри
КОД: 14201
Доступний, доставка 1-2 дні
Тип фільтра: пассивный,
Захист від перешкод: для коаксиального кабеля,
Виробник: Elsy,
Вхідний інтерфейс: нет,
Вихідний інтерфейс: нет
202 грн
Твіст | Відеофільтри
КОД: 1264
Доступний, доставка 1-2 дні
Тип фільтра: активный,
Захист від перешкод: для кабеля питания,
Виробник: Твіст,
Вхідний інтерфейс: клеммные зажимы,
Вихідний інтерфейс: клеммные зажимы
Популярні товари
Цена
грн  –  грн
  • 119грн
  • 202грн
Виробник
Тип фільтра
Захист від перешкод
Вхідний інтерфейс
Вихідний інтерфейс