Газові паяльники

230 грн
КОД: 74333
Закінчується
Тип газу: бутан,
Обсяг баку: 8 мл,
Матеріал рукоятки: пластмасова
728 грн
КОД: 83693
Доступний
Тип газу: бутан,
Матеріал рукоятки: пластмасова

Газовий паяльник - робочий багатопрофільний інструмент, зручний для транспортування завдяки компактним розмірам. Паяльник на газу завоював популярність саме завдяки здатності замінити собою кілька пристроїв.

Особливості газових паяльників

Газовий паяльник має безліч переваг перед електричним:

  • Універсальність. Крім спайки деталей, застосовується ще й як гарячий ніж для поліпропіленових труб та для пластикових труб. Ще одне призначення - газовий пальник;
  • Автономність. Можливість роботи в будь-якому приміщенні і на вулиці - газовий паяльник не залежить від перемикачів і електромереж;
  • Мобільність. Відносно невеликі розміри дозволяють з легкістю переміщати девайс.

Багатофункціональність забезпечується за рахунок наявності декількох насадок в комплекті і можливості контролювати температуру горіння за допомогою спеціального вентиля на корпусі рукояті.

Акумуляторний паяльник - так теж можна назвати паяльник на газу. Газова ємність грає роль накопичувача, з яким прилад довгий час працює без підзарядки.

Найбільш відомі компанії з випуску газових пальників: Dremel, Tcom, Zhongdi.

Умови придбання газового паяльника

Ціна паяльника на газу безпосередньо залежить від його функціоналу:

  • Максимальної температури горіння;
  • Обсягу газової ємності;
  • Наявності насадок.

Купити газовий паяльник можна в будь-якому місті України: Києві, Сумах, Чернівцях, Харкові, Тернополі, Одесі, Миколаєві, Львові та будь-якому іншому. Для цього досить вибрати команду «Купити», «Замовити в 1 клік» або «Швидке замовлення» під потрібним товаром.

Комфортні умови доставки та оплати товару покупець вибирає самостійно. Розплатитися за посилку можна через-онлайн платіж при доставці поштовими службами або готівкою при доставці кур`єром і самовивозі.

Фильтры товаров
Виробник
Тип газу
Вид нагріву
Обсяг баку
Робоча температура (max)