Гофротруба

3 грн
КОД: 74476
Товар на складі
Діаметр: 16 мм.,
Виробник: 220 TM,
Колір: сірий
5 грн
КОД: 74478
Товар на складі
Діаметр: 25 мм.,
Виробник: 220 TM,
Колір: сірий
3 грн
КОД: 74477
Товар на складі
Діаметр: 20 мм.,
Виробник: 220 TM,
Колір: сірий

Гофровані труби

Останнім часом невід`ємним елементом інженерних комунікацій є гофровані труби різного призначення. Такі труби виготовляються в основному з поліпропілену. Вироби великого діаметру призначені для будівництва підземних систем каналізації, гідромеліоративному будівництві, сільському господарстві, а гнучкі гофровані труби ПВХ діаметром трохи менше використовуються для прокладки електропроводки в стінах або по стінах, стелі, в житлових і офісних приміщеннях.

Труба гофрована відмінно підходить для захисту електричних кабелів або кабелів зв`язку від механічних пошкоджень, негативного впливу навколишнього середовища. Матеріал, з якого зроблені труби, називають самозатухаючим ПВХ, який повністю виключає можливість займання кабелю та розповсюдження полум`я всередині труби. Таким чином, захисна труба є своєрідною ізоляцією.

Гофротруба може мати різні колірні рішення і розміри поперечного перерізу, що залежать від мети використання виробу. Вітчизняні виробники гофрованих труб намагаються дотримуватися єдиного європейського стандарту в колірній гамі. Наприклад, сірий колір - призначений для електропроводки загального призначення, зелений - для телефонних мереж, червоний - для зовнішньої електропроводки. Ціни на різні вироби будуть також різними, але в цілому відмінності будуть не такими вже й великими.

Труба гофрована та її переважні особливості

Гнучка гофрована труба з ПВХ має ряд істотних переваг:

1. Це додаткова ізоляція кабелю, який виключає можливість ураження струмом, механічний захист кабелю від пошкоджень, що само собою є гарантією безпеки експлуатації кабельної системи.
2. Чи не горючий матеріал ПВХ оберігає кабель від поширення полум`я.
3. Гофротруба легка в транспортуванні і не вимагає великих трудовитрат при різанні і зварюванні.

Купити гофротрубу дуже просто, вони доступні і володіють великою «витривалістю» і при використанні не потребують додаткової фурнітури. Їх можна встановлювати при прокладці нових систем, а так само при модернізації старих. Розраховані ці труби на тривалий термін експлуатації і можуть встановлюватися, як в житлових, так і у виробничих приміщеннях. Міцні труби з полівінілхлориду можуть бути прокладені навіть під землею і витримують великі навантаження. Усередині труба гладка, що забезпечує легку протяжку кабелів, а ребриста зовнішня сторона розрахована на те, що буде витримувати навіть великі навантаження. Термін експлуатації різних видів гофрованих труб коливається від 30 до 50 років.

У нашому інтернет-магазині ви можете вибрати ті гофротруби, параметри яких відповідають вашим запитам і потребам. Ціни ми утримуємо на демократичному рівні, тому ви можете розраховувати на те, що ваші витрати на придбання витратних матеріалів не будуть надто великими для вашого бюджету.

Фильтры товаров
Виробник
Діаметр
Колір