Комплекти СКУД

У цій категорії немає товарів

Купити готові рішення СКУД

- це те, що вам може запропонувати наш інтернет-магазин. У нас ви завжди знайдете той варіант, який зможе повністю задовольнити всі ваші вимоги і запити.

Готові рішення по контролю за доступом персоналу - це важлива складова будь-якої сучасної системи безпеки, яка дозволяє повністю контролювати ситуацію на об`єкті, незалежно від його типу і розміру. За допомогою такої системи ви зможете обмежувати доступ співробітників в певні приміщення, а також зберігаючи в базі інформацію щодо переміщення кожного з них по території об`єкта. Ці дані потім можна легко і просто витягти з бази, якщо з`явиться необхідність використовувати їх з тією чи іншою метою.

Готовий комплект для обліку робочого часу дозволить вам точно знати, у скільки ваші співробітники приходять на роботу, коли покидають робоче місце. Його установка не займе багато часу, тому ніщо не перешкодить нормальному робочому процесу в вашому офісі. Підвищення ефективності роботи - це головна причина, по якій власники компаній вибирають систему обліку робочого часу. Після установки такої системи ви назавжди позбавитеся від запізнень співробітників.

За допомогою системи контролю доступу ви завжди будете знати, скільки людей знаходиться в певний момент на об`єкті, місцезнаходження кожного співробітника в той чи інший момент, аж до того, в які двері він щойно увійшов і з якого кабінету вийшов дві хвилини тому. І, звичайно ж, ви зможете вести табельний облік співробітників вашої компанії.

Купити комплект контролю доступу, встановлений на тому чи іншому об`єкті, дозволить вам відслідковувати запізнення співробітників. Такі комплекти встановлюються звичайно в турнікети, охоронні домофони. При цьому залежно від вибору місця установки, такі комплекти можна додатково оснащувати автономними або мережевими контролерами, зчитувачами ключів або карт, електромагнітними або електромеханічними замками, кнопками виходу, автономними джерелами живлення і іншими необхідними для ефективної роботи елементами.

Такі системи безпеки чудово зарекомендували себе не тільки на великих підприємствах, але і в умовах офісів невеликих компаній. Все частіше стали замовляти готові рішення СКУД для установки в готелях, котеджах, багатоквартирних будинках. Тут їх зазвичай використовують разом з домофонами системами, в якості основних або додаткових пристроїв забезпечення безпеки.

У нашому інтернет-магазині ви можете ознайомитися з величезним асортиментом систем СКУД (готові рішення) і вибрати ту модель, яка повністю відповідає вашим вимогам і запитам. Купити готовий комплект контролю доступу дуже просто. Спочатку слід визначитися з набором необхідних функцій і характеристик, підібрати модель, відповідну цим запитам, додати товар у кошик, оплатити і дочекатися доставки. При цьому ви завжди можете звернутися до наших менеджерів за допомогою у виборі відповідного комплекту, а також замовити додатково послугу його установки.