Wi-Fi комплекти

Готові Wi-Fi комплекти

Готові рішення Wi-Fi

Не кожен користувач добре розбирається в мережевому обладнанні, тому ми пропонуємо купити готові Wi-Fi рішення, щоб уникнути ситуації несумісності мережевих пристроїв. У нас ви знайдете широкий асортимент товарів цієї категорії, що дозволить вам завжди вибрати той, що відповідає вашим запитам та фінансовим можливостям.

Ми знаємо, що дороге мережеве обладнання не завжди має високий попит, оскільки багато хто хоче придбати комплекти Wi-Fi антен для домашнього використання. І не кожен готовий викласти велику суму за них, якими б надійними, довговічними та ефективними вони не були. Саме тому ми пропонуємо своїм клієнтам оптимальний варіант. У нашому каталозі представлені бюджетні товарні позиції, якість яких практично ні в чому не поступається більш дорогим пристроям. Різниця між ними зазвичай полягає в наборі функцій і можливостей. Ціна на Wi-Fi комплекти при цьому буде більш доступною, а значить, більш привабливою для тих, хто не збирається використовувати їх в професійних цілях.

Чому краще купити готові Wi-Fi рішення, адже можна просто придбати більш потужний маршрутизатор? Так міркують ті, хто не зовсім розуміє принцип роботи безпровідних мереж. Більш потужний маршрутизатор не вирішить проблему поганого сигналу, зате побудована з точок доступу система, кожен компонент якої об`єднаний з іншими в єдиний сегмент - саме те, що потрібно. Основний принцип роботи готового рішення - «повторення». Суть в тому, що до однієї точки доступу, що має певні налаштування, підключається інша точка доступу, налаштування якої ідентичні налаштувань першою. Всі інші точки доступу підключаються за тим же принципом. У підсумку ви отримуєте систему з послідовно підключеними компонентами, яку можна буде розширити за необхідності в будь-який момент.

Wi-Fi комплекти містять в собі кілька точок доступу, які вам потрібно буде просто встановити в певних місцях свого будинку. Якщо виявиться, що одного комплекту мало, ви зможете, як було сказано вище, купити ще один (два і більше) і розширити мережу настільки, наскільки вам це потрібно.

Якщо ви сумніваєтеся у виборі комплекту, то краще звернутися до наших фахівців з цим питанням. Вони зможуть не тільки підказати, який з них більше підійде вам, але також допоможуть вибрати комплект Wi-Fi антен, ціна якого відповідає вашим можливостям. Все що вам потрібно - розповісти максимально докладно, які вимоги ви ставите до своєї майбутньої мережі, чому ви вирішили її підсилити і т.д.