Грілки

1007 грн
КОД: 95266
Доступний
Потужність: 60 Вт,
Тип грілки: простирадло,
Кількість режимів: 3 режими

Електрогрілки

Електричні грілки не є новою розробкою в ряду побутових приладів. Вже кілька десятків років тому практично в кожному будинку було таке чудове пристосування. На електрогрілках можна було сидіти або лежати, а також підкласти їх під ноги. Електрогрілка стане в нагоді в будь-якому будинку або квартирі, на дачі, в поїздці або на пікніку. Сучасні моделі якісно відрізняються від тих, які пропонувалися користувачеві раніше. Однак область їхнього застосування залишилася колишньою.

Вони стануть в нагоді вам, коли ви зібралися на дачу, а погода зіпсувалася, і в будинку стало занадто сиро. Вони виручать вас, якщо система опалення не справляється зі своїм основним завданням у сильні морози. Маючи різні розміри, ці прилади можуть навіть заміняти собою ковдру. Такі моделі носять назву - електроковдра, яка дозволить забути про холод і вогкості. На них можна спати, укриватися або укутуватися, якщо ви сидите в кріслі.

Є грілки, які призначені спеціально для обгортання поперек. Вони мають вигляд прямокутного широкого пояса. Ще одним прекрасним варіантом є грілка для ніг, яка виконана у формі чобітка, яка не тільки зігріє ваші ноги, але й зробить масаж стоп. Виходячи з призначень приладу, варіюється і ціна електрогрілки.

Розроблені сучасні електрогрілки таким чином, що ви можете забути про ризики, пов`язані з електричним струмом. Жодна електрична грілка не нагрівається до такої температури, яка може заподіяти шкоду вашому здоров`ю. Всі моделі грілок укомплектовуються системою автоматичного вимкнення, яка негайно реагує, якщо прилад починає нагріватися вище заданої температури.

У нашому інтернет-магазині ви можете купити електричну грілку будь якох цікавої для вас моделі. Всі вони оснащені декількома робочими режимами, де ви зможете вибрати для себе температуру, при якій ви зможете гранично комфортно себе почувати. Грілки виготовляються з нетоксичних матеріалів і мають рівномірне тепловиділення.

Вирішивши замовити електрогрілку, пам`ятайте, що необхідно зупиняти свій вибір тільки на моделях провідних брендів, які повністю відповідають встановленим нормам і стандартам техніки безпеки. Підходящу електрогрілку ви зможете вибрати самостійно або звернутися з цим питанням до менеджерів нашого інтернет-магазину. Маючи великий досвід роботи, вони завжди готові надати вам допомогу у його вирішенні. Ми надаємо гарантію на всі товари нашого каталогу, що є ще одним плюсом у списку наших переваг!

Фильтры товаров
Цена

грн  –  грн

  • 1007грн
  • 1007грн
Виробник
Тип грілки
Кількість режимів
Потужність