Грозозахист для відеокамер

124 грн 128 грн Ви економите: 4 грн

Пристрої захисту ланцюгів живлення

є дуже важливими елементами, які забезпечують безпеку всієї системи відеоспостереження. У завдання даного обладнання входить захист блоку живлення, відеокамери, комп`ютера-відеосервера або відеореєстратора від непередбачуваної перенапруги, що виникає в ланцюгах живлення при передачі відеосигналу в результаті несправного обладнання, яке може бути пошкоджено ударом блискавки. Виникнення такої ситуації загрожує несанкціонованим проникненням зловмисників на охоронну територію.

Пристрої захисту ланцюгів живлення поділяються на категорії за ступенем захисту, а також можуть підрозділятися на типи в залежності від кількості каналів. Зазвичай це від одного до восьми каналів.

Для того, щоб захистити обладнання від удару блискавки, не обов`язково відеокамери на відкритій території обладнувати цими пристроями грозозахисту. Наприклад, відеокамери під навісом вже самі по собі захищені, і потреба в установці пристрою захисту ланцюга живлення відпадає сама по собі. А ось несправне обладнання може призвести до перепадів напруги в мережі. Це дозволяє зробити висновок, що установка пристроїв захисту ланцюгів живлення повинна бути проведена в комутаційні коробки, які розташовуються близько відеокамер. Обов`язково зверніть увагу, яким діапазоном температур володіє даний пристрій.

Якщо ви встановлюєте грозозахисні пристрої в термокожух, уточнюйте розміри внутрішнього простору термокожуха, оскільки в реальності іноді розмістити цей пристрій не вдасться.

В нашому магазині Magazun.com ви можете купити пристрої захисту ланцюгів живлення, ціни на які вас приємно порадують. Ми працюємо без посередників, і вся наша продукція має гарантію. Професійні продавці допоможуть вам визначитися з вибором, а замовити пристрої захисту ланцюгів живлення можна як по телефону, так і в режимі онлайн.

У відповідних розділах указується коротка характеристика продукції, опис, фотографії, ціна. Також ви можете познайомитися з відгуками на пристрої захисту ланцюгів живлення, які були залишені нашими вдячними покупцями.

Фильтры товаров
Ціна

грн  –  грн

  • 0грн
  • 7021грн
Виробник
Тип грозозахисту
Кількість каналів
Тип установки грозозахисту
З`єднання
Підтримка POE