Грунтові металошукачі

Грунтові металошукачі

Купити грунтовий металодетектор

є найбільш поширеними металошукачами. Дане пристосування володіє величезною кількістю корисних функцій. Найважливіші це:

  • Пінпоінтер
  • Дискримінатор
  • Визначення глибини знаходження мети
Пінпоінтер

Пінпоінтером називається точне виявлення потрібної мети. Ця функція приладу значно збільшує зручність пошуку і зменшує час відведений викопування мети. Для того, щоб виявити місце залягання тієї чи іншої речі, необхідно всього лише включити пінпоінтер і провести над місцем передбачуваного знаходження. Коли мета буде знайдена, прилад дасть максимальний сигнал і відобразить все на екрані.

Дискримінатор

Головною характеристикою будь-якого металодетектора є дискримінатор. Ця функція займається розподілом металів на групи. Існує два типи відображення металів - графічний і цифровий.

На нашому сайті ви можете замовити грунтові метеллодетектори, в яких вже буде закладено найбільш популярні "маски" - реліквії, монети та ювелірні вироби. Але також враховується і особисті настройки, де ви можете підібрати особисту групу необхідних для пошуку металів.

Визначення глибини знаходження мети

Найчастіше стандартним показником глибини знаходження мети є 0-1 метр. Максимальна глибина виявлення безпосередньо залежить від розміру пошукового предмета. Наприклад, монети зазвичай розташовуються на глибині до 35 см. Велику мету для пристосування можна виявити на глибині до 70 см, а дуже велику - до 1 метра.

Початківець пошуковик завжди намагається купити грунтовій металлодтектор з максимальною глибиною визначення, не знаючи при цьому, що у цього показника є свої мінуси. Визначення глибини залежить від розміру котушки металодетектора. Якщо прилад має котушку "Снайпер", то ви будете отримувати показник мінімальної глибини, а якщо котушка буде збільшеною - максимальною. Але варто врахувати, що чим глибше перебуватиме мета, тим приладу буде складніше визначити склад металу, а також з`являється ймовірність перетнутися з іншими цілями, від чого утворюються перешкоди пошуку.

Не варто забувати, що крім вищевказаних характеристик, металошукач може укомплектовуватися іншими функціями, від наявності яких варіюється ціна ґрунтових металодетекторів. З них: пороговий сигнал, настройка на грунт, робота в різних частотах та інші.

У нашому інтернет-магазині ви зможете купити грунтовий металодетектор будь-якої моделі. Вибір можна зробити самостійно або звернутися за допомогою в цьому питанні до нашого консультанта. Він завжди зможете допомогти вам зробити правильний вибір пристрою, виходячи з поставлених цілей і висловлених побажань.

4590 грн
Atis | Грунтові металошукачі
КОД: 19477
Доступний, доставка 1-2 дні
Тип металошукача: грунтовий,
Індикація: звукова,
Налаштування чутливості: ручна,
Глибина виявлення: до 110 см.,
Вихід на навушники: є
Популярні товари
Ціна
грн  –  грн
  • 4590грн
  • 4590.1грн
Виробник
Налаштування чутливості
Глибина виявлення
Робоча частота, кГц
Вихід на навушники