Ігрові консолі

Ігрова приставка: активний відпочинок за комп`ютером

Ігрові консолі сьогодні надзвичайно затребувані серед любителів потужних і якісних відеоігор. Таке обладнання підключається до будь-якого джерела зображення, будь то телевізор або монітор комп`ютера для виведення на великий екран якісної картинки. Сучасні ігрові контролери користуються надзвичайною популярністю не тільки у дітей і підлітків, але також у дорослих - різнопланові ігри дають чудову можливість відволіктися від життєвих турбот і поринути в захоплюючий світ відео гри.

Як вибрати потрібну модель Play Station

Сучасні виробники пропонують досить широкий вибір моделей приставок для гри, забезпечуючи їх все більшою кількістю корисних функцій. Так, ігрові приставки мають вбудовану пам`ять для запису і зберігання ігор, які сподобалиь, USB- і Bluetooth-порти для скидання інформації на зовнішні носії, можливість підключення пристрою інтернету за допомогою бездротового з`єднання Wi-Fi. Також до сучасних моделей ігрових приставок пропонується велика кількість різноманітних аксесуарів (джойстик, кермо, миша і т. Д.), Завдяки яким ваш ігровий світ стане ще більш яскравим, багатим і насиченим неймовірними спецефектами.

Консолі x-box здатні працювати з більшістю популярних відео форматів - HD DVD, Blu-ray. Таким чином вам не доведеться обмежувати себе у виборі ігор через те, що ваша ігрова приставка недостатньо оснащена технічно. Природно, різняться приставки і за ціною - як правило, тут діє пряма пропорція, чи то пак, чим вище вартість товару, тим більш якісний продукт ви отримаєте.

Оформлення замовлення: просто, як раз, два, три

Для того щоб купити ігрові приставки в інтернет-магазині Magazun.com, вам необхідно відвідати наш сайт і ознайомитися з представленими в каталозі асортиментом. Кожна товарна позиція забезпечена докладним описом технічних характеристик виробу і його фізичних параметрів, щоб покупцям було простіше зробити вибір. Якщо все ж виникнуть труднощі в питанні вибору, ви завжди можете звернутися до наших менеджерів в телефонному або онлайн-режимі для отримання ґрунтовної консультації. Ми пропонуємо своїм клієнтам можливість здійснити оплату ігрової приставки зручним способом (готівковим або безготівковим розрахунком), а також оформити доставку придбаного товару в будь-яке місто України - Київ, Одесу, Дніпро, Харків, Чернівці, Львів та інші. Транспортну компанію ви зможете вибрати самостійно, при оформленні замовлення попередивши менеджера про необхідність доставки товару і вказавши адресу.

Фильтры товаров
Цена

грн  –  грн

  • 8923грн
  • 10522грн
Виробник
Ємність накопичувача