IP відеосервера

3135 грн
КОД: 63599
Доступний
Виробник: Лінія,
К-сть відеовходів: 16 входів
38805 грн
КОД: 64944
Доступний
Виробник: Dahua,
К-сть відеовходів: 4 входа
625 грн
КОД: 14106
Доступний
Виробник: Atis,
К-сть відеовходів: 4 входа
3510 грн
КОД: 75111
Доступний
Виробник: Dahua

Купити мережевий відеосервер

IP відеосервер являє собою пристрій, за допомогою якого аналоговий сигнал оцифровується, дозволяючи тим самим переглядати відео на ПК по мережі з наступним його записом на цифрові носії. Суть цього процесу полягає в тому, що коаксіальний кабель підключають безпосередньо до web-серверу, який виробляє конвертацію відеосигналу, передаючи його потім на комп`ютер або відеореєстратор по внутрішній мережі або через Інтернет, після чого відбувається його запис на жорсткий диск, карту пам`яті або інші пристрої.

При цьому перед записом можливий перегляд переданого по кабелю зображення. А доступ до картинки можна здійснити через всесвітню мережу з будь-якої точки не тільки країни, а й усього світу. Природно, ціни на IP відеосервера будуть прямо залежати від їх якісних і експлуатаційних характеристик, функцій, властивостей і особливостей.

Однією з відмінних можливостей відеосерверів є можливість з їх допомогою управляти поворотними камерами спостереження та їх трансфокаторами дистанційно, через ПК, підключений до Інтернет - мережі або є складовою частиною корпоративної мережі. Залежно від потреб клієнтів, фахівці Magazun.com допоможуть підібрати їм той товар, який повністю задовольнить їх запити, через них, в телефонному режимі, також можна замовити IP відеосервера, після отримання консультації щодо цих приладів.

Як і IP відеокамери, web-сервера діляться на кілька груп залежно від того, скільки камер може бути до них підключено. У Magazun.com можна купити IP відеосервера навіть на 1 канал . Такий сервер є високопродуктивним пристроєм, який використовується зазвичай для організації малих систем відеоспостереження. Вони мають надійний захист від негативних впливів зовнішнього середовища, а також від несанкціонованого доступу. Для цього тут встановлена технологія HTTPS Encryption, фільтрація IP адрес, користувацький парольний захист. Також в нашому інтернет-магазині ми пропонуємо відеосервера на 2, 4, 6, 8, 9, 12, 14, 16, 18, 32, 48, 64 і 84 канали, кожний з яких не тільки відрізняється високою якістю і надійністю, але також високим ступенем захисту. Крім того, існують гібридні web -сервера, які призначаються для того, щоб одночасно передавати по локальній мережі відеосигнал-картинку з 16 (формат JPEG) або 32 відеокамер (формат MPEG -4).

У нашому каталозі ми пропонуємо своїм клієнтам великий вибір IP відеосерверів, відгуки про яких покупці залишали тільки позитивні. Асортимент товарів постійно оновлюється і поповнюється. Якщо раптом ви не побачили на сайті цікавої вам моделі, то зателефонувавши нашим менеджерам по телефону, ви зможете замовити IP відеосервер, той який вам необхідний. Або можна просто уточнити його наявність на складі, оскільки товару в Magazun.com так багато, що ми часом не встигаємо викладати його на сторінках свого сайту.

Фильтры товаров
Виробник
К-сть відеовходів
К-сть аудіовходів