Вимірювачі тиску

1369 грн
КОД: 40134
Доступний
Тип вимірювання: автоматичний,
Місце вимірювання: плече,
Індикатор аритмії: немає,
Розмір манжетки: 22-30 см,
Обчислення середнього тиску: немає,
Пам`ять: є

Тонометри

Вимірники тиску або тонометри - це апарати, які допоможуть визначити кров`яний тиск в артеріях. Вони бувають:

  • повністю і напівавтоматичними;
  • електронними і механічними.

У комплект часто входить манжет на плече або зап`ястя. Ціна вимірювача тиску буде залежати від його типу і комплектації.

Якщо ви вирішили купити тонометр, то слід звернути увагу на кілька основних моментів, які допоможуть вам зробити правильний вибір:

  • частота використання апарату;
  • наявність тих чи інших захворювань (важливий фактор, адже не всі прилади однакові по функціональності);
  • цінова політика.

Також варто врахувати деякі експлуатаційні особливості приладів.

Зап`ястні вимірники тиску надягають на руку як годинник. Такий апарат має невеликі розміри і підійде для людей у віці до сорока років, а також хто не має серцево-судинні захворювання. Особливо таке пристосування буде ідеальним рішенням для спортсменів, так як можна контролювати пульс прямо під час проходження тренувань.

Для людей у віці рекомендується використовувати вимірники тиску з манжетою для плеча, оскільки судини на плечі набагато крупніші зап`ястних, тому пульс буде краще помітний. Найкраще застосовувати автоматичні моделі, для того щоб уникнути підвищення кров`яного тиску через навантаження, яка виникає при накачуванні манжети грушею.

Не варто забувати про те, що автоматичні вимірювачі тиску - досить чутливі, тому при збоях в ритмі пульсу можуть дати неточні дані. Для людей, які страждають аритмією, слід купувати спеціалізовані моделі, які покажуть правильні показники навіть при неритмічного пульсу.

Людям, які мають слабкий пульс, варто купити вимірювач тиску механічного типу. Також можна звернути увагу на автоматичні моделі, що мають "систему індивідуальної логіки", яка підбирає оптимальну формулу і обчислює при слабкому пульсі із середніх значень потрібний показник.

Замовити вимірники тиску будь-якого типу ви зможете в нашому інтернет-магазині. Вашій увазі ми представимо широкий асортимент продукції, кожна товарна позиція з якого відповідає всім стандартним технічним вимогам. У нас ви зможете підібрати тонометр, який повністю зможе задовольнити будь-які ваші запити. Вибрати потрібну модель ви зможете самостійно або звернутися за допомогою до наших досвідчених менеджерів - вони завжди зможуть допомогти вам у вирішенні будь-якого питання.

Фильтры товаров
Цена

грн  –  грн

  • 1369грн
  • 1369грн
Виробник
Місце вимірювання
Тип вимірювання
Живлення
Пам`ять
Діапазон вимірювання тиску, мм рт ст
Діапазон вимірювання пульсу, ударів в хв.
Обчислення середнього тиску
Індикатор аритмії