Оптоволоконный кабель FinMark UT004-SM-21-1kN, 1km діелектричний

Фотографія 1 оптоволоконного кабеля Оптоволоконный кабель FinMark UT004-SM-21-1kN, 1km діелектричний

Наведіть на картинку для збільшення

5157 грн
Ціна з ПДВ: 5414 грн.
Доступний
Виробник: FinMark
Метрів в бухті: 1000м.
Доставка
Варианты оплаты
Наши преимушества

Гарантия от производителяГарантия на все купленные товары в нашем интернет-магазине соответствует гарантии производителя

Оповещение по SMSВы получаете SMS сообщения о каждой стадии вашего заказа.

Возврат и обмен - без проблемВы можете вернуть купленные товары в течение 14 дней. Товар должнен быть в нормальном состоянии и иметь все заводские упаковки.">Возврат и обмен - без проблем!

Различные способы оплатыОплачивайте товары удобными вам способами: наличными курьеру, безналично по квитанции банка или кредитной картой прямо в момент заказа..

Лучшая ценаМы гордимся нашими ценами, их каждый день проверяют сотни клиентов, которые отдают выбор нашему интернет - магазину!

FinMark UT004-SM-21-1kN - высококачественный диэлектрический самонесущий оптический кабель типа UT с одним оптическим модулем в самом центре. Внутри этого модуля расположено четыре одномодовых волокна. Кабель широком распространяем для проброса между опорами линий связи, домов, электротранспорта и других объектов на расстоянии до 50-70 метров. Ограничение на потенциал электрического поля в точках подвеса составляет не более 12 кВ. Учитывая легкость в весе и не большие размеры этот кабель также идеален для затягивания в пластиковые требы и микро каналы.

Кабель FinMark UT004-SM-21-1kN способен выдержать достаточную нагрузку при растяжении и сжатии, а именно 1000 Н и 600 Н/100мм соответственно. Важную роль в этом играют два стеклопластиковых прутка с диаметром 1.5 миллиметра.

Конструкция кабеля FinMark UT004-SM-21-1kN

Четыре оптических волокна в модульной трубке наполненной гидрофобным гелем в самом центре кабеля. Выше идет внешняя оболочка, на основе высокоплотного полиэтилена (толщина: 0.9 мм), внутри которой противоположно расположено два стеклопластиковых прутка с диаметром 1.5 миллиметра.


Де купити FinMark UT004-SM-21-1kN, 1km?
Продажем подібного роду займається безліч магазинів, але тільки спеціалізовані з них запропонують Вам широкий асортимент продукції, який буде відповідати заявленим параметрам. Наш інтернет-магазин належить якраз до такої категорії. Ми завжди готові надати своїм покупцям від бюджетних до дорогих рішень по одній з найдоступніших цін на ринку. Тут нема чому дивуватися, так як наша компанія на пряму співпрацює з розробниками. Торгова марка FinMark відзначається виробництвом довговічності і якістю використаних в конструкції матеріалів. FinMark UT004-SM-21-1kN, 1km заслужила багато похвальних відгуків, ознайомитися з якими Ви зможете у відповідній вкладці цього витратного матеріалу. В розділі Витратні матеріали крім широкого асортименту на Оптоволоконний кабель Ви виявите ще безліч інших витратних матеріалів. Тут ви виявите кабельну продукцію для будь-якої прокладки в області відеоспостереження, охоронної та пожежної сигналізації, СКУД, мережі, телефонії, оптоволоконного інтернету. В наявності також будь-які роз`єми і конектори для обтиску вище зазначених кабелів, коробки, хомута, дюбеля, троси і т.д. Загалом що там говорити, запропонований нами асортимент покликаний задовольнити практично будь-які потреби в більшості завдань.
Купити FinMark UT004-SM-21-1kN, 1km ви зможете в: Києві, Одесі, Харкові, Львові, Чернівцях, Дніпропетровську, Луганську, Запоріжжі та в багатьох інших містах по всій Україні. Ціна на FinMark UT004-SM-21-1kN, 1km в нашому інтернет-магазині якщо не сама, то одна з найнижчих на ринку. Ми пропонуємо широкий набір корисної інформації, включаючи фото, відгуки і все для того щоб зробити вибір для нашого покупця максимально комфортним. На будь-який товар ми пропонуємо гарантійні зобов`язання.

Якщо наданої на нашому сайті інформації, виявиться недостатньо і у Вас виникне будь-яке питання ми з нетерпінням будемо чекати вашого дзвінка за телефоном (067) 370-44-11 або (050) 370-44-11. Отримавши від вас дзвінок наші висококласні фахівці в області Витратні матеріали з великим задоволенням і в повному обсязі дадуть відповідь на будь-яке Ваше запитання, і при необхідності допоможуть підібрати ідеально підходящий під Ваші запити витратний матеріал.

Інші назви цього товару, які зустрічаються в інтернеті:

  • UT004-SM-21-1kN, 1km
  • SM-2
Виробник:
Вид кабелю:
одномодовий
Застосування:
підвісний
Зовнішня оболонка:
PE (поліетилен)
Кількість волокон:
4
Конструкція:
діелектричний
Мін. радіус вигину (динамічний):
140
Мін. радіус вигину (постійний):
70
Макс. стискування (короткостр.):
600 Н/100 мм
Маса кабелю:
23 кг/км
Метрів в бухті:
1000м.
Навантаження при розтягуванні (короткостр.):
1000 H
Робоча температура:
-40...+60°C
Розміри кабелю:
6.4 x 3.4 мм
Силові елементи:
2 шт. склопластик: 1,5 мм
Тип кабелю:
UT

Не знайдено дописів

Написати відгук
Ви вважаєте цю сторінку корисною?  Так  |  Ні
Аксесуари для Оптоволоконный кабель FinMark UT004-SM-21-1kN, 1km діелектричний
Можливо вас це зацікавить
 
Быстро и качественно доставляем

Наша компания производит доставку по всей Украине

Гарантия качества и сервисное обслуживание

Мы предлагаем только те товары, в качестве которых мы уверены

Возврат товара в течение 14 дней

У вас есть 14 дней, для того чтобы протестировать вашу покупку