Камери спостереження TVR

Камери спостереження TVR

Відеокамери TVR

- зручні сучасні пристрої, що дозволяють заощадити час, сили і гроші на організації системи відео спостереження за рахунок використання кабелю «вита пара», переважні відзнаки якого від коаксіального кабелю вже давно відомі.

Як відомо, для підключення однієї відеокамери доводиться використовувати 2 приемопередатчика, один з яких розміщується поруч з камерою, а другий - поруч з відео реєстратором. Такі системи не завжди зручні, тому в деяких випадках варто задуматися про те, щоб придбати камери з приемопередатчиком, вбудованим всередині. Це позбавить вас від складних схем підключення клем і інших труднощів. Потрібно просто встановити на потрібному місці камери з вбудованим балуном, з`єднавши їх по витій парі з відео реєстратором.

Вбудований приймач забезпечує ще більшу зручність передачі перетвореного в потрібний формат відео сигналу від камери до відео реєстратора. Варто відзначити, що в нашому інтернет-магазині ви знайдете велику різноманітність моделей камер цього типу - від бюджетних варіантів до досить дорогих. Деякі моделі відеокамер з вбудованими приймачами мають такі функції, як грозозахист і захист від радіоперешкод.

Камери спостереже на витій парі дозволяють заощадити на організації охоронної системи спостереження. Кабель «вита пара» дозволяє передавати по одному каналу відео сигнал і електроживлення, тому можна не турбуватися про те, щоб проводити створювати кабельну мережу з проводів різного типу. Широкий асортимент таких камер дозволить вам вибрати серед них найбільш підходящу для певних умов експлуатації. Це може бути як чорно-біла, так і кольорова, як зовнішня, так і внутрішня модель, що має середню або високу роздільну здатність, ІЧ-підсвічування різної дальності (або не мати її) і безліч інших функцій. Єдина відмінність таких камер полягає лише в можливості отримуватиживлення і відео сигнал по одному і тому ж кабелю і наявності вбудованого передавача Twist-PwA-Tx.

Якщо у вас виникнуть будь-які питання, наприклад, як правильно вибрати відеокамери TVR, як розшифрувати їх технічні характеристики, як замовити, оплатити і отримати покупку, то задати їх завжди можна менеджерів нашого інтернет-магазину. Звертайтеся до них в будь-який момент, коли вам буде необхідна консультація. Якщо питання буде в межах їх компетенції, то ви завжди отримаєте повний кваліфіковану відповідь. Зв`язатися з менеджерами можна будь-яким зручним для вас способом: по телефону, e-mail, в режимі онлайн.

У цій категорії немає товарів