Клієнтські комплекти типу "міст"

Клієнтські комплекти типу "міст"

Комплекти для з`єднання Wi-Fi типу міст

Якщо перед вами стоїть завдання з`єднання двох різних точок, наприклад «Дім-Дім» або «Дім-Дача», вирішити яку за допомогою провідної мережі неможливо, то зробити це можна за допомогою бездротової мережі. Завдання буде цілком простий, якщо відстань між точками становить 2-5 кілометрів, адже в цьому випадку можна буде говорити про прямої видимості між точками. Завдання ускладниться, якщо відстань буде більше, наприклад, 12-15 кілометрів.

Однак нічого нерозв`язного в ній немає. Виконати з`єднання допоможуть готові комплекти типу «міст». З їх допомогою можна з`єднати обидві точки, причому швидкість передачі даних буде досить високою. Їх можна використовувати також і в першому випадку, коли дальність відстані становить 2-5 км. У цьому випадку потрібні будуть менш потужні передавачі.

Але необхідно звернути увагу ще на один фактор, перш ніж купити комплект «Wi-Fi міст». Існує два типи таких пристроїв, перші працюють на частоті 2.4 Ghz, а другі - на частоті 5 Ghz. При цьому, незважаючи на більш високу швидкість передачі даних, вони будуть більш чутливі до перешкодам і перешкод, які можуть виникнути на прокладеній вами лінії зв`язку. Таким чином, можна сказати, що для створення лінії за допомогою таких пристроїв необхідна пряма видимість між двома точками. Тому, якщо можливості прямої видимості немає, то краще використовувати пристрої 2.4Ghz, але при цьому бути готовими до того, що швидкість буде нижчою, а також зростає ризик виникнення періодичних провалів в мережі. Але відзначимо, що краще не використовувати для створення лінії пристрою різного типу.

Wi-Fi міст - це два пристрої, встановлені в різних точках і спрямовані один на одного, і пов`язані між собою єдиним каналом зв`язку. У нас ви зможете купити готові комплекти типу «міст», за допомогою яких вам буде не складно пов`язати між собою дві різних точки, що знаходяться на далекій відстані один від одного. Швидкість роботи такої лінії зв`язку буде залежати від того, який тип пристроїв ви будете використовувати, дальності відстані, наявності прямої видимості і перешкод, що виникають на лінії - від 128 Кбіт / секунду до 100 Мбіт / секунду.

Ціна комплекту «Wi-Fi міст» залежатиме від різних чинників. У нас ви зможете завжди знайти такий комплект, співвідношення ціна-якість якого буде оптимальним для вас. Вибирайте той варіант, який влаштує вас повністю, забезпечить необхідну швидкість роботу, стабільність сигналу і т.д., при цьому його покупка не спричинить занадто високих або невиправданих витрат.

У цій категорії немає товарів