Клієнтські Wi-Fi комплекти

Клієнтські комплекти

Клієнтські Wi-Fi комплекти

- це один з типів комплексних Wi-Fi рішень, які ми пропонуємо своїм покупцям. Вони бувають двох типів: 2,4 GHz і 5 GHz. Ви можете завжди вибрати той з них, який відповідає вашим запитам і потребам повною мірою. Ми працюємо тільки з перевіреними постачальниками, тому може впевнено говорити про високу якість своїх товарів, їх надійності та довговічності.

У нашому інтернет-магазині ви можете купити готові клієнтські Wi-Fi рішення, які зможуть допомогти вам вирішити задачу, пов`язану з побудовою безпровідної мережі, будь-якої складності. Для кожного товару передбачено, як мінімум короткий опис і перелік технічних характеристик. Якщо вам буде недостатньо цієї інформації, то ви можете завжди звернутися до наших консультантів, які дадуть відповідь на всі ваші запитання.

Ми піклуємося про своїх покупців, тому намагаємося утримати ціни на клієнтські Wi-Fi комплекти на демократичному рівні. Ви завжди можете вибрати те з них, яке не тільки відповідає вашим запитам, але відповідає фінансовим можливостям.

Так, наприклад, у нас є готові клієнтські Wi-Fi рішення «бюджетного типу». У такі набори входить все, що необхідно для створення повноцінної Wi-Fi мережі: точки доступу, антени, грозорозрядники, грозозахист, патч-корди та перехідники. Серед основних переваг бюджетного рішення, крім доступної ціни, слід виділити також надійність компонентів, наявність системи захисту від блискавок, а також захисту lan-порту.

Крім того, відзначимо, що якщо ви вирішите купити клієнтські Wi-Fi комплекти, то заощадите в середньому близько 10% від вартості такого ж набору, але купленого вроздріб. При цьому ви ще й економите свій час, адже всі необхідні компоненти вже зібрані досвідченими фахівцями, і вам не потрібно буде самостійно шукати кожен з них на сторінках каталогу, підбираючи їх таким чином, щоб вони могли ефективно працювати в «одній зв`язці».

Використовувати такі комплекти можна не тільки на професійному рівні, а й у побуті. Наприклад, якщо ви хочете створити зі своїм другом свою мережу, перебуваючи при цьому на відстані 7 кілометрів один від одного, то все що потрібно - поставити з двох сторін по комплекту. Ціна готових клієнтських Wi-Fi рішень при цьому буде цілком доступною. Головне - це вибрати той товар, який зможе забезпечити передачу хорошого сигналу на необхідне вам відстань. Дізнатися це можна в характеристиках комплектів, або ж уточнити у консультантів, зв`язавшись з ними по телефону, в режимі он-лайн або будь-яким іншим зручним для вас способом.

У цій категорії немає товарів