Кнопочні панелі

Кнопочні панелі домофонів

В процесі експлуатації домофонів від різних виробників було з`ясовано одна важлива обставина - домофони російського виробництва в більшості випадків виявилися більш міцними і довговічними в порівнянні із зарубіжною продукцією.

Це стосується не тільки товщини кнопкової панелі домофона, але також діапазону витриманого пристроєм температур. Не секрет, що зими в Росії набагато суворіші, ніж в європейських країнах, не кажучи вже про решту території Азії. До того ж у наших умовах експлуатації переважає використання кнопкових панелей з антивандальним захистом, які повністю виключають можливість злому, зняття та пошкодження їх зовні.

У цьому випадку мова йде про застосування сталевої пластини вбудованої в домофонний блок. Її товщина повинна становити не менше 5 мм. Також повинно бути спеціальне кріплення, яке вимагає використання нестандартного секретного ключа. Таким чином, кнопкова панель домофона буде надійно захищена від ударів.

Якщо ви, купуючи кнопкову панель для домофона, хочете підвищити рівень зручності користування пристроєм, то вибирайте панель з індикатором, на якому буде відображатися номер квартири, в яку потрібно потрапити відвідувачеві. Слід врахувати, що індикатор повинен бути захищений від механічного вандального впливу ударостійким і не схильним горінню склом. На жаль, на ринку сьогодні представлено вкрай мало моделей домофонів, на яких можна побачити такий захист, як гермокожух. Саме тому в наших умовах використання звичайної кнопкової панелі для домофона буде краще, ніж її аналога на ІЧ-променях.

Часто покупців кнопкових панелей для домофонів цікавить така характеристика в їх технічних описах, як «захист від електрошокера». Зазвичай його використовують зловмисники для злому системи безпеки. Проведення випробувань показало, що авіаспецсталь, з якої робляться вандалозахищені панелі, витримують 220 Вольт. Набагато швидше і легше виходить з ладу зчитувач, проте в більшості моделей це не впливає на працездатність домофонної системи в цілому. Фахівці говорять про те, що структура електронного блоку повинна бути модульною, щоб у разі відмови однієї з її складових інші могли продовжувати ефективну роботу.

Якщо вам потрібно замовити кнопкову панель для домофону однієї чи іншої моделі, то скористайтеся послугами нашого магазину Magzun.com. Професійні менеджери завжди допоможуть вам підібрати оптимальний варіант пристрою. Крім того, на сайті можна прочитати відгуки по кнопкових панелях, інструкцію по установці і експлуатації.

Фильтры товаров
Цена

грн  –  грн

  • 801грн
  • 801грн