Комплекти для базових станцій

Комплекти для базових станцій

Купити комплекти для базових станцій Wi Fi

У нашому інтернет магазині ви зможете купити Wi-Fi комплекти для базових станцій, які відповідають усім вашим вимогам і запитам. Ми завжди можемо запропонувати вам саме той варіант, який зможе вирішити будь-яке поставлене вами завдання.

Коли справа доходить до придбання комплекту для базових станцій, то слід звернути особливу увагу на антени, які входять до нього, оскільки саме вони є найважливішим компонентом базових комплектів. Від типу антени залежатиме дальність передачі сигналу, його швидкість і якість.

Wi-Fi комплекти для базових станцій діляться на два типи за типом використовуваних антен: 2,4 GHz і 5 GHz. Але це не єдина характеристика, за якою слід вибирати комплект. Зверніть увагу, на те, що антени можуть бути спрямованими й секторними. Якщо вам необхідно поширити сигнал в певному напрямку, то слід вибирати комплект з спрямованою антеною, що має вузький промінь - 5-15 градусів. Але їх зазвичай застосовують для створення з`єднання «Wi-Fi міст», оскільки при їх використанні не всі клієнти зможуть потрапити під дію настільки вузького покриття. Тому, вирішивши купити Wi-Fi комплект для базових станцій, вам слід зупинити свій вибір на тому, до складу якого входить секторна антена, яка поширює сигнал у певному секторі - в 60, 90 або 120 градусів.

Крім того, існує такий тип антен, які дозволяють створювати покриття на 360 градусів навколо. Ці антени також часто входять до складу комплектів для базових станцій. Такі комплекти досить популярні, оскільки в сектор дії їх антен можна включити ще більше користувачів. Ціна Wi-Fi комплектів для базових станцій цього типу буде більш високою в порівнянні з іншими типами, а й ефективність їх роботи - вище, що цілком виправдовує більш високу вартість.

Якщо перед вами стоїть завдання побудови базової Wi-Fi станції з максимальною швидкістю роботи, то вам слід вибирати ті комплекти, до складу яких входять двох поляризаційні антени, що мають 2 входа для підключення до точок доступу. Такі антени можуть передавати сигнал в 2 рази швидше, ніж одне поляризаційні антени, за рахунок передачі даних відразу в 2 потоку.

Це основні рекомендації з вибору Wi-Fi комплекту для базової станції. Якщо вам потрібно консультація фахівця з питання вибору комплекту, то ви завжди можете звернутися до наших консультантів. Зв`язатися з ними можна за телефоном, в режимі он-лайн і іншими зручними для вас способом (всі контактні дані ви знайдете у відповідному розділі нашого сайту).

У цій категорії немає товарів