Комплекти супутникового ТВ

У цій категорії немає товарів

Комплекти супутникової антени

Вибираючи супутникові комплекти, слід почати з вивчення переліку операторів, що займаються трансляцією супутникових каналів. У кожного з них є свої плюси і мінуси, тому слід спочатку зважити всі «за і проти» і вирішити, послугами якого оператора ви хочете скористатися. У нашому випадку слід враховувати вартість не тільки послуг, але і супутникового устаткування. У деяких операторів послуги стояти дешево, а ось обладнання для прийому каналів буде занадто дорогим. У інших, навпаки, ціна супутникового комплекту буде доступною, а ось вартість послуг досить високою.

При виборі обладнання для прийому супутникових каналів не потрібно купувати ті комплекти, в які входять антени маленького діаметру. Невеликі тарілки працюють не дуже добре, часто зображення просто пропадає, або сигнал не надходить зовсім.

У комплекти супутникового ТБ входять ресивери. Тут потрібно врахувати, які кодування він «розуміє», чи має він слот для підключення специальные карти, яка дозволяє приймати сигнали в різних кодуваннях. Відзначимо важливий момент: чим таких слотів у ресивера більше, тим більше буде список операторів, до яких ви можете підключатися.

Звернемо вашу увагу ще на один важливий факт, про який слід пам`ятати, якщо ви вирішили придбати комплект супутникового ТБ. Якщо ви хочете, щоб ресивер «читав» багато різних кодувань, то слід вибирати той комплект обладнання, в який входить поворотна антена. Можна придбати її і окремо - на свій розсуд. Така антена дозволить вам без проблем переходити від одного супутника до іншого, навіть якщо вони знаходяться один від одного на певній відстані. Якщо ж поворотна антена вас не влаштовує, то можна придбати звичайну, але в цьому випадку краще вибирати ту, яка має кілька приємних головок (конвертерів), а діаметр «тарілки» повинен бути не менше 90 см.

Ціна на комплекти супутникового ТБ буде залежати від різних чинників, одним з яких є наявність у ресивера жорсткого диска. Перевага такого пристрою полягає в тому, що ви зможете не просто дивитися улюблені фільми або передачі, але ще і записувати їх на жорсткий диск, причому в автоматичному режимі. Таким чином, ви будете незалежні від гілки телемовлення, а просто легко зможете налаштувати ресівер на запис потрібних вам кінофільмів, концертів, телепередач та інших програм, щоб подивитися їх потім у зручний для себе час. Є у ресіверів і безліч інших корисних функцій, тому перед тим, як остаточно визначитися з вибором комплекту, радимо вам звернутися до наших консультантів за допомогою. Маючи великий досвід роботи, спираючись на пропоновані вами вимоги і запити, вони зможуть підібрати для вас з широкого асортименту наших товарів той, який підійде вам за всіма параметрами.