Комплектуючі модулі

Комплектуючі для сигналізації та охоронних систем необхідні для того, щоб зробити використання встановлюваної системи більш зручною і простою, замінити обладнання яке вийшло з ладу. Крім того додаткові комплектуючі для сигналізації дають можливість розширити функціональність такої системи або зібрати власну, унікальну систему з потрібними характеристиками.

Асортимент комплектуючих для сигналізації

У нашому інтернет-магазині можна купити різні види комплектуючих для сигналізації та охоронних систем від контролерів харчування до Ethernet-модулів і модулів зв'язку та реле. Умовно всі обладнання можна розділити на кілька груп:

 • адаптери і кабелі;
 • тестери для сигналізацій;
 • бази сповіщення;
 • індикаторні панелі;
 • програматори і ПО;
 • контролери харчування;
 • Ethernet-модулі;
 • модулі автодозвону
 • модулі грозозахисту і іскрозахисту;
 • модулі реле;
 • модулі монтажних клем і розширення і ін.

Сигналізаційні антени GSM і GPS антени в комплексі з різними датчиками і модулями (наприклад, модулями автодозвону) дають можливість отримувати повідомлення про небезпеку за допомогою дзвінка або смс на зазначені номери. Сигналізаційні антени незамінні для автовласників - їх використання дозволяє визначати місцезнаходження автомобіля, незалежно від того, як далеко знаходиться транспортний засіб.

Індикаторні панелі призначені для оповіщення про надходження аварійних та інших сигналів в обладнанні за допомогою різних кольорів індикації.

Тестери для сигналізацій використовується для того, щоб налаштувати і перевірити датчики і пристрої оповіщення, наприклад, якість і гучність звукового детектора.

При підключенні різних пристроїв охоронно-пожежної сигналізації не обійтися без программаторов, адаптерів і кабелів. Незважаючи на невелику ціну, ці прилади грають важливу роль в забезпеченні роботи всього комплекту сигналізації. Дані комплектуючі для сигналізації використовуються для підключення до ПО, встановлення та оновлення драйверів, налаштування центрального блоку і т.д.

Різні модулі необхідні для більш злагодженої роботи сигнальних пристроїв. Модулі монтажних клем і розширення забезпечують підключення різноманітних сповіщувачів, датчиків, джерел живлення і дають можливість збільшити число шлейфів, зон, зробити обслуговуються зони адресованими. Телефонні комунікатори, модулі зв'язку забезпечують прийом і передачу повідомлень.

Купити комплектуючі для сигналізації

Ми пропонуємо гнучку систему знижок для наших клієнтів і широкий асортимент обладнання, що дозволяє зробити систему охорони ще більш надійної і зручною у використанні. У нашому інтернет-магазині можна придбати комплектуючі для сигналізації, які забезпечать управління обладнанням, перевірку якості роботи або, наприклад, захист системи від грозових явищ (модулі грозозахисту і іскрозахисту) - виключно від перевірених виробників і за прийнятною ціною. Ми забезпечуємо доставку практично в усі міста України: Київ, Одесу, Дніпро, Львів, Харків, Запоріжжя. Крім того ви можете забрати товар самостійно в нашому магазині в місті Чернівці. Наші співробітники допоможуть вибрати потрібне обладнання і дадуть відповідь на будь-які питання про представлених товарах і ціною. Щоб купити необхідні комплектуючі для сигналізації, необхідно заповнити онлайн-заявку або подзвонити за телефоном, вказаним на сайті.