Коннектори, роз`єми

Коннектори, роз`єми

Коннектори, роз`єми мережевого, WI-FI обладнання

У нашому інтернет-магазині ви можете без проблем купити коннектори n-type, rp-sma та інші типи. Крім того, в широкому асортименті у нас представлені роз`єми для Wi-Fi та інші аксесуарів, необхідних для побудови мережі.

Сьогодні, коли Інтернет-павутина настільки вплелася в повсякденне життя кожної людини, висока якість і хороша швидкість з`єднання стали основною вимогою кожного користувача. Для того щоб побудувати безпровідну мережу, необхідно використовувати тільки якісне, перевірене обладнання та аксесуари. Велику роль відіграє і його вартість. Так, наприклад, ціна на роз`єми Wi-Fi при практично рівних їх характеристиках стане вирішальним фактором вибору. Точно та ж справа йде і з іншими аксесуарами.

У нашому інтернет-магазині ви зможете купити коннектори rp-sma та інші аксесуари, не втрачаючи часу на пошуки дарма. У нас є все, що вам необхідно, починаючи від «великого» обладнання, закінчуючи дрібними аксесуарами. У нас ви знайдете пасивне і активне мережеве обладнання від відомих виробників світу: коннектори, роз`єми, модеми, кабелі і т.д.

Ми співпрацюємо тільки з провідними компаніями-виробниками, тому можемо впевнено говорити про те, що в нашому каталозі представлено тільки якісний, довговічний і надійний товар, відповідний встановленим стандартам якості. Зверне увагу, що вартість його при цьому утримується нами на демократичному рівні, який порадує навіть роздрібних покупців. Ціни на коннектори rp-sma, n-type та інші аксесуари прописані в картці товару, де також ви знайдете короткий опис продукції та її характеристики. Знижки та акції на товари, в тому числі і на аксесуари, також часто можна побачити в нашому інтернет-магазині.

Коннектори rp-sma і конектори n-type в нашому каталозі представлені в широкому асортименті, серед якого одним з найпопулярніших товарних позицій є коннектор N-Type Male (тато) для кабелю типу Belden H1000/RF400 під обтиск. Його використовують для виготовлення пігтейлів високої якості. До нього вам обов`язково знадобиться коннектор N-Type Female (мама). Не забудьте також запастися спеціальним інструментом для обтиску.

Якщо вам знадобитися допомога у виборі конекторів, то ви завжди можете звернутися до наших консультантів. Маючи великий досвід роботи, вони допоможуть вам вибрати ті товари, які необхідні вам для вирішення поставлених завдань.

Популярні товари
Ціна
грн  –  грн
  • 1489грн
  • 1489.1грн
Виробник