Контроль живлення сигналізації

43 грн
КОД: 35922
Товар на складі
Прилад фінального UC-2 призначений для візуального контролю наявності напруги живлення в 2 дротяних шлейфів пожежної сигналізації і встановлює кінцеві...
63 грн
КОД: 35921
Наявність уточнюйте
Кінець до кінця UC-4 пристрій призначений для візуального контролю за наявністю напруги живлення (12 в) в 4-провідний шлейф пожежної сигналізації, а також...

Безпека людей і матеріальних цінностей завжди була однією з важливих задач облаштування житла. Сучасні охоронні системи складаються з злагоджено працюючих компонентів, серед яких модуль живлення. Контроль живлення сигналізації є важливою частиною забезпечення роботи охоронної системи.

У нас можна купити контролер Артон за вигідною ціною, з доставкою замовлення по Україні з Києва, Одеси, Харкова, Дніпра, Чернівців, Львова, Суми, Запоріжжя.

Контроль живлення сигналізації

Контроль живлення сигналізації найважливіша складова роботи охоронних систем всіх видів. Наші контролери адаптовані для роботи з ланцюгами, модулями харчування всіх різновидів.

Навіщо потрібен контролер модуль?

Контролер модуль виконує такі функції:

  • Забезпечує візуальний контроль наявності напруги живлення в ланцюзі, монтажу кінцевих компонентів цього ланцюга.
  • Виконує функцію індикатора справності ШС.
  • Забезпечує безперебійну роботу по шлейфу сигналізації.

Кінцевий пристрій Артон

У каталозі представлено кінцевей пристрій КК-2, що забезпечує контроль живлення сигналізації, напруги в 2-х дротовому шлейфі, установку кінцевих компонентів цього шлейфу. Індикація справності шини проводиться короткими сигналами оптичного індикатора червоного кольору.

При монтажі пристрою КК-2 без кінцевих елементів його споживання струму складе не більше 0,04 мА.

Модулі живлення для сигналізації в Magazun.com

Контроль живлення сигналізації проводиться за допомогою високотехнологічного обладнання, яке не варто купувати у ненадійних постачальників. Якщо ви купите пристрій у нас, то зможете розраховувати на те, що всі прилади буде перевірено і вони справно працюють. Ми співпрацюємо тільки з надійними фірмами, котрі поставляють на ринок вдосконалені моделі, які розробляють інновації, що відповідають вимогам сучасних охоронних систем.

Наші ціни найнижчі в Україні. Можливе замовлення з будь-якого міста країни: з Києва, Одеси, Харкова, Дніпра, Чернівців, Львова, Суми, Запоріжжя.

Фильтры товаров
Цена

грн  –  грн

  • 43грн
  • 63грн