Конверти, сумки, бокси для дисків

Купити конверти, сумки, бокси для дисків

Наш інтернет-магазин пропонує вам купити сумки для дисків. Ці аксесуари представлені у нас в широкому асортименті - різних форматів і забарвлень.

Здавалося б, чи варто приділяти багато уваги придбанню сумки для дисків, ціна якої не настільки і висока? але не варто недооцінювати цей доступний і зручний аксесуар, якщо він буде під рукою, то можна бути спокійним на рахунок інформації, збереженої на ваших дисках.

Технологія виготовлення оптичних дисків передбачає читання і зберігання інформації на них протягом десятків років (особливо це стосується CD-R). Однак при неправильному поводженні з носіями інформації, цей термін може скоротитися до року або двох. Тому, якщо в планах - довготривале зберігання інформації, варто купити сумку для дисків, із спеціальними відділеннями, в яких диск зберігається без ризику бути пошкодженим.

Переваги сумок для дисків

  • по-перше, кожен диск зберігається окремо від інших, що зменшує шанс пошкодити його поверхні.
  • по-друге, хоча диск знаходиться в тонкій "кишені", зовнішні стінки сумки для дисків - достатньо жорсткі, що виключає перегинання оптичного диска. Форма "кишені" дозволяє брати диск по периметру, за тонкі краї, не забруднюючи поверхню.
  • по-третє, багато хто не знає про те, що вплив прямих сонячних променів також негативно позначається на характеристиках диска, а уникнути цього можна, знову ж таки, за допомогою сумки.

Зверніть увагу, що в нашому магазині можна замовити сумки для дисків з міцною зносостійкою поверхнею; в такій сумці оптичні диски будуть надійно захищені від вологи. Ціна на сумки для дисків більш ніж прийнятна.

Фильтры товаров
Цена

грн  –  грн

  • 38грн
  • 38грн
Виробник
Тип
Колір