Корпус для RouterBoard

334 грн
КОД: 18926
Доступний
Мікротік CA/150 є футляр для корпусу Мікроtik RouterBoard RB450 і Мікротік RouterBoard RB450g. Де купувати Mikrotik CA/150? Таке обладнання слід купувати...
3000 грн
КОД: 83305
Доступний
Корпус для монтажу в стійку HongRui HR900-216-AC Де купувати HongRui HR900-216-AC? Таке обладнання слід купувати тільки в спеціалізованих магазинах, в яких...

Корпус під RouterBoard

Корпус під RouterBoard використовуються для обладнання WiFi і пристроїв проводового типу, таких як маршрутизатори, точки доступу та інші. Приховуючи апаратну частину, корпус під RouterBoard виконує не тільки захисну функцію, а й естетичну.

Всі типорозміри представлені в нашому каталозі за найнижчою ціною в Україні.

Після оформлення замовлення на сайті, ви зможете купити підходящу модель з доставкою в Київ, Одесу, Дніпро, Львів, Харків, Запоріжжя, Чернівці.

Корпус під RouterBoard Mikrotik

Mikrotik - одна з найвідоміших компаній, що займається виробництвом компонентів для обладнання WiFi і пристроїв проводового типу. У нас на сайті ви зможете підібрати всі типорозміри. Якщо ви хочете встановити готовий пристрій на вулиці і використовувати його, наприклад, в якості точки доступу, то вибирайте водонепроникний корпус. Для використання в приміщенні підійде стандартний корпус.

Що можна вибрати в магазині?

Не тільки компанія Mikrotik займається виготовленням корпусів. У нас можна купити за невисокою ціною всепогодний корпус менш відомого виробника RFelements. Доставка в Україні з Києва, Одеси, Дніпра, Львова, Харкова, Запоріжжя, Чернівців. RF elements займається виробництвом корпусів для Mikrotik. В тому числі, велику популярність придбала лінійка Station Box. При їх виготовленні найчастіше застосовують алюміній і пластик, але можливо підібрати вироби з інших матеріалів, що володіють більшою міцністю.

Попитом користуються товари RF elements операторського рівня. Вони мають високий ступінь захисту, сконструйовані з міцного алюмінію і покриті фарбою, стійкою до УФІ. Це сприяє захисту від радіочастотних перешкод, відведення тепла під час роботи.

Чому вигідно купувати у нас?

  • Інтернет-магазин пропонує найдемократичніші ціни в Україні.
  • У нас представлені всі типорозміри корпусів для обладнання WiFi і дротового.
  • Зробивши замовлення з Києва, Одеси, Дніпра, Львова, Харкова, Запоріжжя, Чернівців можна очікувати швидку доставку.

Всі товари забезпечені сертифікатами. Ми пропонуємо обслуговування по гарантії.

Фильтры товаров
Цена

грн  –  грн

  • 334грн
  • 3000грн
Виробник