Козирки для викличних панелей

У цій категорії немає товарів

Козирки для викличних панелей

Викличні панелі домофонів необхідні для того, щоб відвідувач міг зв`язатися з господарем будинку, охоронцем офісу і т.д. Все що йому необхідно зробити - це натиснути кнопку виклику чи комбінацію, і чекати, поки людина, що знаходиться всередині, прийме цей виклик і відкриє двері.

Величезний асортимент викличних панелей - це те, що ви можете знайти в нашому інтернет-магазині. Бюджетні варіанти з пластику та моделі класу люкс - у нас є все, що може вас зацікавити. Є у нас і моделі для зовнішньої установки, які захищені спеціальним корпусом від різних пошкоджень, у тому числі від перепадів температур і вологості.

Але якими б міцними вони не були, постійний вплив вологи може негативно позначитися на приладі, і вивести його з ладу набагато раніше. Вихід один - надійний захист, в ролі якого виступають козирки для викличних панелей. Це невеликі вироби, здатні захистити панель виклику від різних негативних впливів навколишнього середовища. Якщо ви хочете продовжити максимально термін її служби, то слід придбати козирки домофонів.

У нашому інтернет магазині широкий вибір цих захисних виробів, виконаних з різних матеріалів. Найбільш поширеними є металеві та пластикові козирки для викличних панелей. Виготовлені вони з якісної сировини, що є гарантією довгого терміну служби. Ми пропонуємо вам ознайомитися з усім асортиментом товарів, щоб вибрати для себе саме те, що необхідно.

Зверніть увагу на один невеликий, але все ж важливий в деяких випадках момент. Якщо ви хочете придбати козирок для панелі домофона, то у вас є можливість вибрати відповідний йому колір. Сьогодні багато власників офісних будівель досить багато часу і уваги приділяють зовнішнім дизайнам будов. І якщо домофонна система проводиться по закінченню ремонтних робіт, то природно, що нікому не захочеться псувати зовнішній вигляд красиво оформлених стін. Козирки для домофонів зазвичай підбирають з декількох колірних варіацій: під золото, срібло, мідь, класичний чорний або білий. Рідше виробники пропонують більш яскраві кольори: червоний, синій і т.д.

Варто зауважити, що козирки для викличних панелей підбираються, виходячи з моделі приладу. Однак є можливість використовувати один козирок стосовно до абсолютно різним моделям і навіть маркам домофонних панелей виклику. Однак робити це краще після консультації з нашими менеджерами, які мають великий досвід роботи в сфері домофонних мереж, тому завжди можуть підказати правильний варіант моделі козирка.