Кухонні дзвінки

У цій категорії немає товарів

Купити дзвінок для кухні

являють собою важливий пристрій автоматизації, що використовується в основному в ресторанах, кафе та інших точках громадського харчування. Встановлюється дзвінок на кухні і підключається до чекового термопринтера, який має сумісність з відповідним протоколом.

Дзвінки для кухні сигналізують про надходження нового замовлення від клієнтів і про те, що його вже почали роздруковувати на кухонному принтері. Його звуковий сигнал регулюється в межах приблизно 90 дБ , який буде добре чутно навіть в приміщенні з підвищеним рівнем шуму. Велика частина моделей дзвінків має можливість кріплення на стіну, що дозволяє економити корисний простір на кухні.

Фахівці радять, якщо ви хочете купити кухонний дзвінок, який буде мати більш тривалий термін експлуатації, то краще вибирати ті моделі, що мають сталевий корпус. Моделі з пластиковим корпусом менш довговічні й надійні. Однак ціна на дзвінки для кухні з пластика буде більш доступною. При виборі цього типу обладнання варто враховувати площу свого закладу. Мова йде про те, що якщо ваш заклад обслуговує багато клієнтів, то варто купити дзвінки для кухні в кількості декількох штук, щоб підключити їх до кожного чекового принтеру, комп`ютера або іншого пристрою. Економія в цьому випадку може негативно позначитися на ефективності обслуговування клієнтів. Якщо розглядати загальну картину роботи персоналу в закладі громадського харчування, де встановлена система автоматизації, то виглядати вона буде таким чином. Офіціант, прийнявши замовлення від клієнта, оформляє його на POS-комп`ютері. Краще, якщо він буде мати сенсорний екран - управління в цьому випадку буде більш зручним. Такий монітор, разом з кухонним дзвінком, купити можна в нашому інтернет-магазині. Після формування замовлення на кухонний принтер надходить сигнал про нього, після чого принтер роздруковує чек, де прописані замовлені страви і закуски. Саме в цей момент спрацьовує кухонний дзвінок, сигнал якого буде чути кухареві навіть у шумному приміщенні, в той час як звук принтера, роздруковує чек, може залишитися без уваги.

Якщо вас цікавить асортимент, можливості і ціна на кухонні дзвінки різних моделей, то все це ви можете дізнатися в каталозі нашого інтернет-магазину. Якщо у вас залишаться які-небудь питання, то уточнити цікаву для вас інформацію ви зможете, проконсультувавшись з нашим онлайн-консультантом. Також зв`язатися з ним ви зможете по телефону або іншим зручним для вас способом.