Квадратори

У цій категорії немає товарів

Квадратори для систем відеоспостереження

У системах відеоспостереження використовується різна кількість камер. Найбільше занепокоєння доставляють системи з великою кількістю відеокамер, особливо, якщо зображення з усіх них виводитися на монітор і перемикається оператором вручну. Таким чином, час перегляду картинки з однієї і тієї ж камери сильно збільшується, а це призводить до того, що ефективність роботи всієї системи в цілому сильно зменшується. Допомогти вирішити цю проблему допоможе покупка квадратора.

Квадратори, як зрозуміло з їх назви, призначаються для того, щоб виводити на монітор зображення відразу з 4-х камер в режимі реального часу. Але що якщо необхідно бачити картинку відразу з більшого числа камер в цьому випадку, варто замовити квадратори двосторінкового типу, які дозволяють переглядати картинку з 8 камер одночасно.

Суть роботи цих пристроїв полягає в тому, що монітор буде ділитися на 4 частини - режим «квадро». Але на цьому переваги квадраторів не закінчуються, оскільки їх використання дозволяє не просто ділити монітор на 4 частини, а ще й змінювати розташування картинок від різних камер, тобто, переглядати їх в режимах «картинка в картинці», «картинка над картинкою» або по черзі в повноекранному режимі.

Ціна на квадратори, як і на інші пристрої, залежить від наявності додаткових функцій. Так, наприклад, багато квадраторів оснащені вбудованими датчиками руху, звуковою сигналізацією, що спрацьовує в разі втрати відеосигналу від відеокамери, цифрове збільшення зображення на екрані монітора відеоспостереження, автоматичне і ручне "заморожування" кадру. Також деякі моделі цих пристроїв мають балансування яскравості зображень з усіх камер відеоспостереження, що дозволяє створювати рівнояскраве квадроване зображення, тривожні виходи для підключення до них охоронної сигналізації, захист системи від несанкціонованого доступу, дистанційне керування і т.д. Природно, що чим більше таких функцій має пристрій, тим вище його вартість, і тим ефективніше буде робота всієї охоронної системи відеоспостереження в цілому.

У магазині Magazun.com ви можете купити квадратор, що має «в арсеналі» найрізноманітніші функції. Тут вам запропонують, як бюджетні варіанти пристроїв, так і більш дорогі моделі. Менеджери Magazun.com завжди готові прийти на допомогу покупцеві, яким важко з вибором устаткування для організації системи відеоспостереження того чи іншого типу. Зробити замовлення квадраторів можна прямо на сайті за допомогою «Кошика», а також в телефонному режимі або будь-яким іншим зручним для вас способом (усі контактні дані вказані у відповідному розділі сайту Magazun.com).