Лептори та аксесуари

Лептори та аксесуари

Купити лептоп

Якщо ви хочете купити лептоп, то ми запропонуємо вам величезний їх вибір. У нас в асортименті є все - від потужних ігрових до офісних ноутбуків.

Якщо ви шукайте ноутбук для роботи, то вам варто зупинити свою увагу на не надто важких моделях, які зручно носити з собою. При цьому вони повинні вміти справлятися з найрізноманітнішими завданнями. Тобто, вам потрібні практичні і зручні лептопи, з оперативною пам`яттю об`ємом в середньому 4 гігабайт, і діагоналлю 14-15 дюймів.

Не надто потужним повинен бути ноутбук для навчання. Фахівці рекомендують вибирати для цієї мети пристрій з меншою діагоналлю екрана - близько 11 дюймів. Але при цьому його батарея повинна бути здатна забезпечити тривалу - близько 8-10 годин - автономну роботу. Такий пристрій повинен зуміти справлятися з роботою в інтернеті, текстовими редакторами і простенькими іграми, що не вимагають величезних можливостей ресурсів.

Якщо вас цікавлять «сімейні» лептопи, якими буде користуватися вся родина, то слід звернути увагу на моделі, які будуть мати достатньо великий екран - 15-17 дюймів, середній обсяг оперативної пам`яті - 4-8 гігабайт . Такий пристрій повинен справлятися з різними завданнями, адже кожен член сім`ї, сідаючи за ПК, переслідує свої власні цілі. Комусь потрібно попрацювати в офісному редакторі, комусь - просто «погуляти» по просторах Всесвітньої павутини, а хтось захоче зіграти в улюблену гру. Єдине, на що тут слід звернути увагу - «сімейний» ноутбук не зможе впоратися із занадто потужними іграми. І це слід врахувати при виборі тієї або іншої моделі.

Якщо ж вам потрібен саме ігровий ноутбук, то варто відзначити, що такі пристрої будуть коштувати значно дорожче тих, які використовуються для роботи, навчання і рішення «сімейних »завдань. Справа в тому, що такі лептопи забезпечуються потужними процесорами, які самі по собі коштують недешево. Крім того, в їх комплектацію включені вдосконалені відео карти, а обсяг оперативної пам`яті повинен бути не менше 6 гігабайт. Природно, що ігрові ноутбуки можуть відмінно справлятися і з іншими завданнями. Однак основне їхнє призначення - ігри. Покупка ж такого пристрою тільки для роботи в текстовому редакторі буде нераціональним рішенням.

На вартість лептопа впливають такі чинники:

  • - потужність процесора;
  • - діагональ екрану;
  • - ємність ОЗУ;
  • - можливості відео карти.

Варто відзначити ще один важливий факт - багато хто купує сьогодні такі ноутбуки, які здатні підкреслити імідж свого власника. Зазвичай - це ексклюзивні моделі, з оригінальним дизайном. Часто такі ноутбуки мають незвичайну обробку з дерева, скла, шкіри, або інкрустовані напівкоштовним камінням, наприклад, кристалами Сваровські. Природно, що вартість таких моделей буде дуже висока.

Якщо вам важко, який ноутбук вибрати, то зверніться за допомогою до наших менеджерів. Маючи великий досвід роботи, вони зможуть допомогти вам визначитися, яка модель відповідає вашим запитам, потребам і побажанням.

У цій категорії немає товарів