Масажери, масажні килимки

725 грн
КОД: 82032
Доступний
Галузь застосування: для ніг,
Тип масажера: масажні ванни,
Вид масажу: вібраційний, гідромасаж, роликовий
831 грн
КОД: 82033
Доступний
Галузь застосування: для ніг,
Тип масажера: масажні ванни,
Вид масажу: вібраційний, гідромасаж,
Інфрачервоний прогрів: є

Техніка для масажу

Масаж є найпростішим способом лікування, який став відомим ще з давніх часів. Для того щоб запобігти різним хворобам або просто підтримувати добре самопочуття необхідно його необхідно робити регулярно. Однак на відвідування професійного масажиста може банально не вистачити коштів або часу. Інша справа - ручні масажери, які допоможуть розслабити напружені м`язи спини і шиї, відновити кровообіг, допомогти розслабитися. При цьому за вартістю вони в підсумку обійдуться значно дешевше, ніж сеанси в масажному салоні.

Видова категорія масажерів

Сьогодні чимало виробників випускає апарати для масажу і самомасажу. Щоб купити масажер, який буде повністю відповідати всім вашим вимогам, ознайомтеся з нижчевикладеною інформацією.

Найбільш поширеними видами апаратного масажу є гідромасажі, вібромасаж і пневмомасаж. Виходячи з даної класифікації, масажери можна розділити на такі групи:

 • універсальні моделі;
 • моделі для ніг і стоп;
 • моделі для обличчя.

Універсальні масажери є найбільш популярні серед решти видів, особливо їх електровібромоделі. Такий прилад має в своїй комплектації величезну кількість насадок, які призначені впливати на різні частини людського тіла. Враховуючи кількість комплектуючих насадок, варіюється ціна на масажер. Кращим вибором з урахуванням всіх потреб та цінової політики стануть моделі в наступному комплектуючому складі:

 • роликовая насадка;
 • масажна насадка для голови;
 • для масажу м`язів;
 • насадка точкового масажу.

Масажери для ніг допоможуть відновити ваші життєві сили після важкого робочого дня. Цей прилад за рахунок наявності стандартних режимів діє на чутливі зони стоп і знімає втому з усього організму, повертаючи вам сили і бадьорість.

Масажери для обличчя призначені для чищення шкіри від ороговілого шару, чищення пір, підвищення рівня вологості шкіри, для масажу м`язів обличчя та ін. Тому залежно від ваших потреб, можна замовити масажери для обличчя ультразвукового, мікрострумового, механічного та імпульсивного типу. Крім цього, також існує цілий асортимент пристроїв, які замінюють СПА-процедури за рахунок глибокого впливу пари на тканини і шкіру вашого обличчя. Основні переваги їх застосування:

 • підтяжка шкіри обличчя;
 • розгладження зморшок;
 • поліпшення її кольору.

У нашому інтернет-магазині ви можете купити масажери будь-якого типу. Вашій увазі ми представимо широкий асортимент, кожна товарна позиція з якого повністю відповідає встановленим технічним вимогам. У нас ви зможете підібрати модель, яка повністю задовольнить ваші запити і побажання. Зробити вибір ви зможете самостійно або за допомогою наших консультантів, які завжди готові допомогти вам у вирішенні будь-якого питання.

Фильтры товаров
Цена

грн  –  грн

 • 725грн
 • 831грн
Виробник
Галузь застосування
Тип масажера
Вид масажу
Живлення
Інфрачервоний прогрів
Колір