Медіаконвертер D-Link DMC-920T до 20 км

Фотографія 1 Медиаконвертера Медіаконвертер D-Link DMC-920T до 20 км

Наведіть на картинку для збільшення

2325 грн
Доступний
Виробник:D-Link
Режим роботи:одномодові
Швидкість передачі даних:100 Мбіт/сек
Дальність передачі по оптиці:20 км
Доставка
Варіанти оплати
Наші переваги

Гарантія від виробникаГарантія на всі куплені товари в нашому інтернет-магазині відповідає гарантії виробника

Сповіщення по SMSВи отримуєте SMS повідомлення про кожну стадію вашого замовлення.

Повернення та обмін - без проблемВи можете повернути куплені товари протягом 14 днів. Товар повинен бути в нормальному стані і мати всі заводські упаковки.">Повернення та обмін - без проблем

Різні способи оплатиСплачуйте товари зручними вам способами: готівкою кур'єру, безготівково по квитанції банку або кредитною карткою прямо в момент замовлення.

Краща ціна!Ми слідкуємо за цінами, але завжди можна домовитися в телефонному режимі;-)

Данные медиаконвертеры позволяют одновременно осуществлять прием и передачу данных по одному оптическому волокну за счет использования разных длин волн для приема и передачи. Использование одного оптического волокна позволяет сократить расходы на организацию оптического канала. Медиаконвертеры работают в паре и устанавливаются в противоположных точках линии связи. Одна длина волны используется для передачи данных, вторая – для приема. DMC-920 используется для преобразования среды передачи данных между 10/100BASE-TX и 100BASE-FX.

DMC-920T: использует длину волны 1550 нм для передачи данных (TX), 1310 нм – для приема (RX). Одномодовое оптоволокно: 9/125 мкм, 10/125 мкм, макс. расстояние 20 км.

Характеристики:

  • Производитель D-Link
  • Модель DMC-920T
  • Стандарты IEEE 802.3 10BASE-T IEEE 802.3u 100BASE-TX, 100BASE-FX
    Интерфейсы
  • - Порт 10/100BASE-TX
  • - Порт 100BASE-FX одноволоконный FX (разъем SC)
  • Среда передачи Оптический (fiber)
  • Режим работы Одномодовый
  • Скорость передачи данных 100Мбит/с
  • Дальность передачи по оптоволоконному каналу 20 км
  • Общие характеристики
  • - Длины волн - TX: 1550 нм; RX: 1310 нм
  • - Скорость передачи - 148,800 pps макс.
  • Индикация на устройство:
  • - Power
  • - Speed (100Mбит/с)
  • Индикация на порт:
  • - Full Duplex/Collision
  • - LINK/ACT
  • Мониторинг и конфигурирование Web интерфейс
  • Комплект поставки Медиаконвертер DMC-920R, 1 внешний адаптер питания, Руководство пользователя, Руководство по быстрой установке.
  • Питание 7.5В 1.5A
    Через внешний адаптер питания
  • Габариты (Ш х Г х В): 120 x 88 x 25 мм
  • Вес 0.3050
  • Оптический разьем SC

Де купувати D-Link DMC-920T?
Таке обладнання слід купувати тільки в спеціалізованих магазинах, в яких по-перше є вибір необхідного обладнання, а по-друге, що також важливо, це ціна D-Link DMC-920T.
Товари від виробника D-Link відомі своєю якістю, надійністю і довговічністю. І хоча на перший погляд ви начебто переплачуєте за бренд, насправді ви економите на гарантійному і сервісному обслуговуванні та ремонті. У нашому інтернет-магазині ви можете прочитати відгуки і подивитися відео огляд.
Також в категорії Мережеве, Wi-Fi обладнання є багато й інших цікавих продуктів, їх ви можете побачити в рекомендованих товарах.
Ми доставляємо товар по всій Україні, в будь-яке місто. Купити D-Link DMC-920T ви зможете в: Києві, Харкові, Львові, Донецьку, Дніпропетровську, Луганську, Запоріжжі та ще в більш ніж у тисячі населених пунктів.

Увага! D-Link DMC-920T вже є на складі і ви можете замовити його за ціною на сайті вище! Якщо є питання, дзвоніть нам за тел. (067) 373-46-26 або (050) 370-44-11. Ми з радістю допоможемо Вам підібрати комплектуючі або аналог, а також оформити замовлення.

Інші назви цього товару, які зустрічаються в інтернеті:

  • Медіаконвертор D-Link DMC-920T
  • D-Link DMC-920T
  • D-Link DMC-920T медиаконвертер
  • Медиаконвертер DMC-920T D-Link
  • Медіаконвертер D-Link DMC-920T/B10A Fast Ethernet (ТХ:1550 нм; RX:1310 нм; 20 км, SC)
  • Медиаконвертер D-link (DMC-920T) Dual-wavelength 10/100BASETX на 100BASE-FX Si
  • Медіаконвертер D-Link DMC-920T
  • Медиаконвертер D-Link DMC-920T 1x100BaseTX- 100BaseFX, WDM (ТХ 1550нм, RX 1310нм) SM 20km, SC
  • Медіаконвертер D-Link DMC-920T (100BaseTX/ FX 20km DualWave (w/ DMC-920R))
Виробник:
Режим роботи:
Швидкість передачі даних:
Дальність передачі по оптиці:
20 км
Оптичний роз`єм:
SC
Індикація:
Power , Speed , Full Duplex / Collision , LINK/ACT
Вага:
305 г
Гарантія:
12 міс.
Живлення:
7.5В 1.5A, через зовнішній адаптер
Моніторинг та конфігурування:
Web інтерфейс
Розміри (мм):
120 x 88 x 25 мм
Середовище передачі:
оптичний (fiber)
Стандарти роботи:
802.3 / 802.3u

Не знайдено дописів

Написати відгук
Ви вважаєте цю сторінку корисною?  Так  |  Ні
Можливо вас це зацікавить
 
Доставка

По всій території України

Якість та сервіс

Ми продаємо товари, в якості яких впевнені на 100%

Повернення товару

Повернення товару на протязі 14 днів