Металодетектори

712 грн
КОД: 1022
Товар на складі
Тип металошукача: ручний,
Виробник: Garrett
(1)
728 грн
КОД: 23528
Доступний
Тип металошукача: ручний,
Виробник: Atis
48127 грн
КОД: 17747
Доступний
Тип металошукача: арочний,
Виробник: Atis
1375 грн
КОД: 17742
Доступний
Тип металошукача: ручний,
Виробник: PRC
65976 грн
КОД: 17748
Доступний
Тип металошукача: арочний,
Виробник: Atis
41225 грн
КОД: 44359
Доступний
Тип металошукача: арочний,
Виробник: Atis
(1)
810 грн
КОД: 76080
Доступний
Тип металошукача: ручний,
Виробник: Aoyodi
916 грн
КОД: 78611
Доступний
Виробник: Suresafe
1079 грн
КОД: 78617
Доступний
Виробник: Suresafe

Металодетектор: що це таке?

Найчастіше в нічних клубах, на великих фестивалях, в пунктах здачі ЗНО, ви можете побачити охорону, яка перевіряє відвідувачів ручним металодетектором. Це необхідна охоронне устаткування дозволяє обчислити, чи є у платника зброя, а також деякі інші предмети, які заборонено приносити в місця скупчення людей.

Також металошукач використовують любителі пригод, які мріють відшукати скарб. Пристрій завоював популярність як у новачків, так і у професійних шукачів: наприклад, на екрані Родоніта ви можете побачити, на якій глибині знаходиться металевий предмет, в якому радіусі необхідно здійснювати пошук. Такий пристрій може стати хорошим джерелом заробітку: всі цінні монети і речі, знайдені під час «експедиції», ви можете колекціонувати або продавати.

Як вибрати металодетектор?

Новачки, які бажають придбати даний пристрій, часто не знають, яка модель підійде найкраще. Для початку вам потрібно визначитися з метою призначення: все металошукачі і детектори можна розділити на арочні, пошукові та ручні.

  • Арочні моделі

Їх встановлюють в нічних клубах, торгових центрах, місцях великого скупчення людей. Форма арки дозволить охоронцеві не перевіряти кожного гостя окремо, а контролювати сигнал, що надходить від системи.

  • Пошукові металошукачі

Найпопулярніші на ринку. Використовуються копачами, спеціальними службами як в професійних, так і в розважальних цілях. Найпопулярніші моделі-виробники:

  • Кощій
  • Деус
  • пірат
  • Мінелаб (зокрема - Minelab x terra 705)
  • Гаррет (Garrett ace 250, Гаррет-250)
  • Bounty hunter

Крім грунтових, є також підводні і глибинні металошукачі. Вони призначені для пошуку в водоймах, на болотах. Основні критерії підбору - здатність точно визначити локацію, місткість батареї, довжина ручки, а також деякі інші, другорядні характеристики.

  • Ручні металошукачі

Ці моделі необхідні для охоронних агентств або приватних осіб, які перевіряють наявність у гостей і відвідувачів наявність зброї, а також інших заборонених металевих елементів. Про їх «присутності» повідомляють спеціальні звуковий і світловий сигнали.

Металошукачі в Україні від Magazun

У нашому магазині металодетекторів ви зможете купити якісне обладнання за доступною ціною. Magazun співпрацює тільки з офіційними виробниками, надаючи можливість своїм клієнтам купувати сертифіковані охоронні системи та металошукачі, які стануть незамінними помічниками під час роботи і активного відпочинку. Магазин видає обов`язкові гарантії, які ви отримуєте разом з придбаним товаром.

Також ми здійснюємо швидку доставку в Києві, в Харкові, а також у багатьох інших містах. Ця опція дозволить вам відшукати недорогий металошукач і забрати його на найближчому відділенні Нової Пошти, заощадивши час і сили.

Фильтры товаров
Виробник
Тип металошукача
Ширина проходу
Кількість областей сканування