Мережеві екрани

2349 грн
КОД: 32820
Доступний
Кількість WAN-портів: 1шт.,
Кількість LAN-портів: 4шт.,
Кількість VPN тунелів: 5,
Частота роботи: 2.4 ГГц,
Швидкість Wi-Fi: 150 Мбіт/с
2875 грн
КОД: 22627
Доступний
Кількість WAN-портів: 2шт.,
Кількість LAN-портів: 5шт.,
Кількість VPN тунелів: 25,
Швидкість Wi-Fi: не підтримується
3794 грн
КОД: 32649
Доступний
Кількість WAN-портів: 1шт.,
Кількість LAN-портів: 8шт.,
Кількість VPN тунелів: 25,
Швидкість Wi-Fi: не підтримується
2394 грн
КОД: 32795
Доступний
Кількість WAN-портів: 1шт.,
Кількість LAN-портів: 8шт.,
Кількість VPN тунелів: 21,
Швидкість Wi-Fi: не підтримується
3067 грн
КОД: 32796
Доступний
Кількість WAN-портів: 1шт.,
Кількість LAN-портів: 8шт.,
Кількість VPN тунелів: 21,
Частота роботи: 2.4 ГГц,
Швидкість Wi-Fi: 300 Мбіт/с

Купити міжмережеві екрани

для безпеки передачі даних по мережі - це перше, що спадає на думку кожному, хто хоче убезпечити свою систему від атак. І дивного в цьому нічого немає, оскільки дана технологія була розроблена однією з перших і до цих пір залишається однією з кращих. Але якщо ви вперше стикаєтеся з нею, то вам буде цікаво дізнатися, що власне, являють собою міжмережеві екрани, як працюють.

Міжмережеві екрани - це пристрої, основним завданням яких є розмежування доступу між двома мережами, що мають різні вимоги щодо забезпечення безпеки. Найчастіше такі екрани встановлюють на корпоративних мережах, відокремлюючи їх від усієї інтернет-мережі. Зверніть увагу, що якщо екран повинен захистити відразу декілька вузлів, то він повинен вміти вирішувати відразу 2 завдання. При цьому кожна з них по-своєму важлива.

У завдання брандмауера входить:

  • обмеження можливості доступу зовнішніх користувачів (конкурентом, хакерів і т.д.) до вашої мережі;
  • обмеження доступу внутрішніх користувачів до зовнішніх ресурсів, регулювання доступу до тих серверів, в яких немає необхідності, коли мова йде про виконання службових завдань.

якщо ви вирішили купити міжмережевий екран для безпеки передачі даних по мережі, то вам слід вирішити, який з них вам більше походить, адже різні екрани використовують у своїй роботі тільки один з нижчеописаних принципів:

  • - дозволено все, що не було заборонено. Цей принцип робить адміністрування екрану більш простим, оскільки адміністратору не потрібно витрачати час на попередню настройку - екран буде працювати ефективно відразу ж після того, як його підключать до електромережі. Будь мережевий пакет буде пропущений через нього, якщо його заборона не прописаний в налаштуваннях. Однак, у випадку, якщо настройка була проведена неправильно, то такий екран не буде ефективно виконувати своє завдання і мережа опиниться під загрозою;
  • - заборонено все, що не було дозволено. Такий принцип дозволить зробити з брандмауера практично нездоланну перешкоду. Мінус - велика завантаженість адміністратора мережі, коли заходить мова про попередньому налаштуванні пристрою. Коли такий міжмережевий екран буде включений в мережу, то він не пропустить жодного мережевого пакету, якщо дозвіл про його пропуску не прописано в налаштуваннях спочатку. При цьому, щоб дозволити отримання того чи іншого мережевого пакету, адміністратору потрібно буде створити, як мінімум, одне (а зазвичай більше) правило доступу.

У нашому інтернет-магазині ви зможете не тільки купити міжмережевий екран для безпеки передачі даних по мережі, то також отримати консультацію досвідчених фахівців щодо правил його використання. Крім того, вони зможуть дати вам грамотну пораду щодо вибору того або іншого пристрою. Хоча ми утримуємо ціни на міжмережеві екрани на демократичному рівні, фінансові можливості у всіх різні. Наші консультанти допоможуть підібрати екран, не тільки виходячи з ваших вимог до нього, то також ваших фінансових можливостей.

Фильтры товаров
Виробник
Кількість LAN-портів
Кількість WAN-портів
Кількість VPN тунелів
Швидкість LAN портів
Швидкість Wi-Fi
Порт USB
Кількість антен
Тип антен