Мікрофони та консолі

4523 грн
КОД: 78391
Доступний
Передача сигналу: провідна,
Діапазон частот: 100Гц - 17кГц,
Вид: Мікрофонна консоль,
Тип установки: настільний
3229 грн
КОД: 78389
Доступний
Передача сигналу: провідна,
Діапазон частот: 50Гц - 18кГц,
Вид: Мікрофонна консоль,
Тип установки: настільний
3721 грн
КОД: 78390
Доступний
Вид: Мікрофонна консоль
1394 грн
КОД: 78392
Доступний
Передача сигналу: провідна,
Діапазон частот: 20Гц - 18кГц,
Вид: Мікрофон,
Тип установки: настільний
768 грн
КОД: 78393
Доступний
Передача сигналу: провідна,
Діапазон частот: 250Гц - 10кГц,
Вид: Мікрофон,
Тип установки: ручна
14852 грн
КОД: 78396
Доступний
Вид: Мікрофонна консоль

Купити мікрофонні консолі

Мікрофонні консолі були розроблені, щоб:

  • виконувати передачу голосового оголошення в системах трансляції та оповіщення;
  • попереджати велику кількість людей про аварійну ситуацію;
  • передавати музичні програми в лінії гучномовця.

Зазвичай кожна модель укомплектовується дванадцятьма вільно програмованими кнопками, тринадцятьма світлодіодами і мікрофоном на гнучкій підставці.

Мікрофони та консолі: нюанси вибору

Консоль може бути підключена до будь-якої вільної шини Digital Audio-Link (DAL) цифрового вихідного модуля за допомогою стандартного кабелю Cat5. Керуючі команди і аудіосигнали передаються в цифровому форматі. До всього іншого на нашому сайті ви зможете замовити мікрофонні консолі, що володіють можливістю підключення до вихідного цифрового модулю додатково близько чотирьох мікрофонних консолей.

Такі пристрої, включені в єдину систему, одночасно можуть приймати і генерувати різні голосові передачі та керуючі сигнали. Крім того, до деяких моделей можна підключати близько 6-й кнопкових цифрових модулів, що дозволить збільшити загальну кількість кнопок на одній консолі, а також примножити число світлодіодів до 120 штук. В основному кожна мікрофонна консоль знаходиться під контролем акустичного каналу, завдяки чому автоматично налаштовується якість трансльованого звукового сигналу.

Ціна мікрофонних консолей варіюється від наявності будь-яких додаткових функцій. Наприклад, якщо модель укомплектовується додатковим аудиовходом і аудіовиходом, які ви зможете використовувати для підключення будь-яких відтворюючих пристроїв (СD-програвача), то за це доведеться доплатити окремо. Тому перш ніж купити мікрофонні консолі, варто визначитися, чи будуть потрібні вам додаткові функції для створення систем оповіщення.

Якщо ви хочете захистити свій прилад від випадкових натискань кнопок, вибирайте моделі, які укомплектовуються прозорим відкидним ковпачком. При його використанні натиснути якусь кнопку буде можливо тільки в разі його відкидання. Також якщо ви хочете вбудувати мікрофонну консоль в поверхню вашого столу, то для цього вам буде потрібно відповідний монтажний комплект.

У нашому інтернет-магазині ви знайдете широкий асортимент мікрофонів і консолей до них, що дозволить вам вибрати саме ту модель, яка відповідає вашим запитам і потребам. Якщо у вас виникнуть питання щодо вибору пристроїв, вирішити їх вам допоможуть наші онлайн-консультанти.

Фильтры товаров
Цена

грн  –  грн

  • 768грн
  • 14852грн
Виробник
Вид
Передача сигналу
Діапазон частот