Мікрофони для відеонагляду

239 грн
КОД: 63601
Товар на складі
Виробник: PRC,
Частота роботи: 300-550 Гц
793 грн
КОД: 95487
Доступний
Живлення: 12V DC,
Акустична дальність: до 10 метрів,
Частота роботи: 20-20000 Гц
667 грн
КОД: 63454
Доступний
Виробник: Satel,
Роз`єми підключення: 3,5 мм

Купити мікрофон

Як виглядає мікрофон, знають усі. Але про принцип його роботи - лише невелика кількість людей. А працює він за принципом перетворення звукових коливань в електричні, тому і відноситься до категорії електроакустичних приладів. Використовуються мікрофони у сфері теле-, радіомовлення, телефонії, при створенні систем звукозапису та звукопідсилення.

У сфері безпеки мікрофони - незамінний елемент, потужне доповнення для будь-якої системи відеоспостереження, оскільки дозволяють додати додатковий «аудішар» до тієї звукової інформацій, яку реєструє відеосистема безпеки. Купити мікрофон для відеоспостереження необхідно в тому випадку, якщо є ризик отримувати малорозбірливі сцени, в той час як потрібна висока якість звуку. Якщо вам необхідно контролювати, як проходить нарада або будь-яка інша зустріч, то стельові камери з вбудованими мікрофонами дозволять вам виконати це завдання на високому рівні.

Найчастіше в системах відеоспостереження використовуються мікрофони невеликого розміру, наприклад, як SCA-M30. Вони малопомітні сторонньому погляду, але свою роботу виконують на відмінно, забезпечуючи чистий звук високої якості. Якщо замовити мікрофон разом зі спеціальним фільтром, що захищає пристрій від вібрації і пригнічує низькочастотні звуки, то можна отримати таку якість звучання, ніби людина на екрані розмовляє з вами поруч.

Такі мікрофони легко встановлюються і прості в експлуатації. Монтують їх прямо на відеокамери, від яких на ці пристрої і надходить електроживлення. Саме їх часто називають - мікрофони для прослуховування.

Ціни на мікрофони будуть залежати від властивостей і характеристик пристрою. Вибираючи його для оснащення своєї системи безпеки, зверніть увагу на такі моменти, як:

  • - Чутливість приладу. Від цього буде залежати які звуки будуть чутні в підсумку.
  • - Наявність фільтра верхніх частот. Цей фільтр видалить всі низькочастотні шуми від вентиляторів, кондиціонерів, рухомого транспорту, а значить, при його наявності якість реєстрованого звуку значно зросте.
  • - Наявність кожуха, який буде мінімізувати рівень перешкод. Цей кожух є акустичним екрануванням, яке дозволяє придушити шум, джерела якого знаходяться збоку або ззаду мікрофона. Це означає, що звук, реєстрований спереду, буде набагато якісніший.
  • - Наявність регулятора чутливості. Це дуже важливий момент, на який потрібно звернути особливу увагу. Відгуки по мікрофонах від користувачів, які вже встигли придбати акустичний пристрій, говорять про те, що при наявності регулятора можна один і той же мікрофон використовувати в різних місцях, в залежності від потреб покупця.

Знизити ціни на мікрофони можна, якщо не вдаватися до допомоги сторонніх майстрів при їх установці. Це можливо тільки якщо пристрій має спеціальні кріплення, що полегшують його монтаж.

Фильтры товаров
Цена

грн  –  грн

  • 239грн
  • 793грн