Мікрохвильові печі

1980 грн
КОД: 38726
Доступний
Управління: електромеханічне,
Обсяг: 17 л,
Потужність СВЧ: 700 Вт
7828 грн
КОД: 38754
Доступний
Управління: електромеханічне,
Обсяг: 30 л,
Тип мікрохвильовки: з грилем,
Потужність СВЧ: 1000 Вт,
Потужність гриля: 1100 Вт,
Внутрішнє покриття: нержавіюча сталь
305 грн
КОД: 74557
Доступний
Walfix MT-2W Де купити Кронштейн для микроволновки Walfix MT-2W? До покупки побутової техніки слід підійти з усією відповідальністю. Побутова техніка...

Купити мікрохвильову піч

Всі НВЧ-печі можна розділити на три основних типи:

  • мікрохвильові;
  • мікрохвильові з грилем;
  • мікрохвильові з грилем і конвекцією.

Яку саме мікрохвильову піч купити, вирішувати вам, ми ж представляємо вашій увазі інформацію, яка допоможе зробити правильний вибір.

Отже, перший тип НВЧ-печей для того щоб розморозити продукт, розігріти його і приготувати прості страви. Якщо ж ви плануєте готувати більш складні, то відразу переходите до розгляду другого і третього типу цих приладів.

Гриль може бути ТЕНовим або кварцовим.

ТЕНи розташовуються звичайно вгорі внутрішньої камери, в деяких моделях вони є і внизу, що робить прогрів продуктів більш рівномірним. Крім того, в деяких випадках положення гриля можна міняти з горизонтального на вертикальне.

Кварцовий гриль також розміщується вгорі внутрішньої камери. За своїми розмірами він менше Тена, а це означає, що при однакових розмірах внутрішньої камери в ту, що оснащується кварцовим грилем, вміщається більше продуктів. Серед плюсів можна виділити також швидкий набір потужності і простоту догляду. А от ціна на мікрохвильову піч з кварцовим грилем буде вищою.

Моделі що, оснащені не тільки грилем, але і мають функцію конвекції, дозволяють легко готувати навіть найскладніші страви. Способів приготування їжі в таких моделях цілих п`ять:

  • при використанні мікрохвиль (розігрів, розморожування);
  • тільки гриль;
  • мікрохвилі + функція "гриль";
  • гриль + конвекція;
  • мікрохвилі + конвекція.

НВЧ-печі з конвекцією оснащуються не тільки нагрівальним елементом, але і вентилятором. Він необхідний для рівномірного розподілу нагрітого повітря. У підсумку їжа готується ніби в духовці, не втрачаючи своїх корисних властивостей. Але на відміну від процесу приготування їжі в духовій шафі, повітря в приміщенні нагріватися не буде, а значить ви не відчуєте ніякого дискомфорту навіть у літню спеку.

Ще одна порада, яку ми хочемо дати, стосується мікрохвильовок з РК-дисплеєм. Це зручне у всіх відносинах пристосування має один істотний мінус - непристосованість до перепадів напруги, якими характеризуються наші електролінії. Тому якщо ви вирішили купити мікрохвильову піч з РК-екраном або сенсорним управлінням, відразу придбайте і стабілізатор напруги.

У нашому інтернет-магазині ви знайдете широкий асортимент НВЧ-печей за цілком доступними цінами. Вибираючи між декількома моделями, спирайтеся на прописані для кожної з них технічні характеристики. Якщо ж у вас виникнуть будь-які питання, ви завжди можете звернутися за допомогою до наших консультантів. Зв`язатися з ними можна онлайн, по телефону або будь-яким іншим зручним для вас способом.

Фильтры товаров
Цена

грн  –  грн

  • 305грн
  • 7828грн
Виробник
Тип мікрохвильовки
Управління
Метод відкривання дверей
Обсяг
Потужність СВЧ
Дисплей
Колір
Вертел