Міксери

537 грн
КОД: 70904
Доступний, доставка 1-2 дні
Где купить Миксер Bmw GD 026? К покупке бытовой техники следует подойти со всей ответственностью. Бытовая техника несомненно важная составная любого дома,...
636 грн
КОД: 70905
Доступний, доставка 1-2 дні
Где купить Миксер Bmw GD 228 G? К покупке бытовой техники следует подойти со всей ответственностью. Бытовая техника несомненно важная составная любого...
745 грн
КОД: 39906
Доступний, доставка 1-2 дні
Потужність: 425 Вт,
Кількість швидкостей: 4 режими,
Тип міксера: ручний
751 грн
КОД: 70907
Доступний, доставка 1-2 дні
Где купить Миксер Dcg HM 815 N? К покупке бытовой техники следует подойти со всей ответственностью. Бытовая техника несомненно важная составная любого...
755 грн
КОД: 39912
Доступний, доставка 1-2 дні
Потужність: 300 Вт,
Кількість швидкостей: 5 режимів,
Тип міксера: ручний
819 грн
КОД: 70906
Доступний, доставка 1-2 дні
Где купить Миксер Bmw GD 228 W? К покупке бытовой техники следует подойти со всей ответственностью. Бытовая техника несомненно важная составная любого...
821 грн
КОД: 39909
Доступний, доставка 1-2 дні
Потужність: 330 Вт,
Кількість швидкостей: 4 режими,
Тип міксера: ручний
895 грн 943 грн Ви економите: 48 грн
КОД: 39911
Доступний, доставка 1-2 дні
Потужність: 200 Вт,
Кількість швидкостей: 5 режимів,
Тип міксера: ручний
1424 грн
КОД: 39904
Доступний, доставка 1-2 дні
Потужність: 350 Вт,
Кількість швидкостей: 5 режимів,
Тип міксера: стаціонарний
1697 грн
КОД: 39903
Доступний, доставка 1-2 дні
Потужність: 350 Вт,
Кількість швидкостей: 5 режимів,
Тип міксера: стаціонарний

Купити міксер

У наш час змогли оцінити новітні розробки для приготування страв, які стали просто незамінними на кухні кожної господині. З них хотілося б виділити міксери, які допомагають полегшити приготування страв і заощадити час, що витрачається на це.

Міксер: корисний кухонний прилад

Ці кухонні прилади використовуються для змішування і збивання різних продуктів в однорідну масу. Найчастіше, багато хто плутає блендери і міксери, хоча відрізнити їх не складно. Перші оснащуються гострими лезами, працюють на дуже високій швидкості і перетворюють компоненти в рідину. Другі, в свою чергу, працюють значно повільніше і не містять лез.

Їх ділять на два основних типи:

  • ручні;
  • міксери на підставці.

Другий вид укомплектований потужним двигуном, тому з легкістю справляється з завданнями підвищеної складності. Потужність двигуна першого нижча, а функціонал більш обмежений. Залежно від вибору виду приладу, ціна на міксери різна. У нашому магазині ви зможете докладно ознайомитися з кожною товарною позицією, їх вартістю і вирішити для себе, що вам більше підійде.

Міксери та їх особливості

Деякі моделі оснащуються функцією "повільний старт", яка робить процес перетворення інгредієнтів в однорідну масу більш акуратно (при запуску компоненти не розбризкуються). Однак якщо таких особливостей немає, можна виконати повільний пуск вручну, поступово перемикаючи швидкості з низької на високу.

При виборі моделі на підставці варто звернути увагу на об`єм чаші, яка зазвичай йде в комплекті, порівнюючи її зі своїми щоденними потребами.

Також рекомендується вибирати моделі, які мають на нижній стороні корпусу спеціальне поглиблення, що дозволяє залишати міксер на краю чаші, навіть не виймаючи при цьому віночки.

Міксери та принцип їх роботи

Вище ми вже з`ясували, що таке міксер, на що він здатний і які у нього є особливості. Більшість з перших моделей ручного агрегату були досить великого розміру і їх зовнішній вигляд був схожий на сьогоднішні міксери на підставці. Особливим попитом такі міксери користувалися в масовому виготовленні випічки. Але, на жаль, купити міксер було по кишені далеко не кожній родині, але вже ближче до 50-х років міксер можна було побачити практично на кожній кухні. Він був досить громіздким і займав багато місця. Але з часом моделі пристрою стали вдосконаленими, їх розміри ставали меншими, функціонал ширшим, потужність більшою, а вартість доступнішою. Тому сьогодні побачити їх можна практично на кожній кухні.

Виробники міксерів

Сьогодні з`явилася величезна кількість виробників, які випускають різні моделі міксерів. Думка споживачів, отримана під час опитувань і досліджень, вказує на те, що найпопулярнішими є кухонні прилади цього типу від виробників Philips і Panasonic, що відрізняються надійністю і високою якістю виготовлення.

Міксери Philips чудово справляються з поставленими перед ними завданнями. Буквально за лічені хвилини можна отримати домашній майонез, фруктовий мус або тісто для випічки. Будь-яка з моделей Філліпс прослужить вам довгий час, оскільки має досить великий гарантійний термін.

Міксери Panasonic прості в експлуатації, надійні і довговічні. Але найголовнішою перевагою міксера даного бренду є оптимальність співвідношення ціни, якості та функціональності.

Замовити міксер будь-якого типу і моделі ви можете в нашому інтернет-магазині, де ці кухонні прилади представлені в широкому асортименті. Якщо вам знадобитися допомога у виборі, ви завжди можете звернутися до наших консультантів, зв`язавшись з ними по телефону, онлайн або іншим зручним способом.

Фильтры товаров
Ціна

грн  –  грн

  • 537грн
  • 1697грн
Виробник
Тип міксера
Кількість швидкостей
Потужність
Матеріал корпусу
Насадки для тіста
Колір