Міксери

1458 грн
КОД: 89326
Наявність уточнюйте
Потужність: 750 Вт,
Кількість швидкостей: 9
577 грн
КОД: 90540
Наявність уточнюйте
Потужність: 500 Вт,
Кількість швидкостей: 6
1429 грн
КОД: 107968
Наявність уточнюйте
Потужність: 450 Вт,
Кількість швидкостей: 5,
Матеріал чаші: пластик,
Об`єм чаші: 3 л
696 грн
КОД: 39906
Наявність уточнюйте
Потужність: 425 Вт,
Кількість швидкостей: 4
835 грн
КОД: 39907
Наявність уточнюйте
Gorenje MRP 275 EA (E33MSB) змішувач Де купити Gorenje MRP 275 EA — E33MSB? До покупки побутової техніки слід підійти з усією відповідальністю. Побутова...
995 грн
КОД: 39909
Наявність уточнюйте
Потужність: 330 Вт,
Кількість швидкостей: 4
789 грн
КОД: 70906
Наявність уточнюйте
Змішувач GD 228 W Де купити Bmw GD 228 W? До покупки побутової техніки слід підійти з усією відповідальністю. Побутова техніка безсумнівно важлива складова...
724 грн
КОД: 70907
Наявність уточнюйте
Міксером HM 815 N Де купити Dcg HM 815 N? До покупки побутової техніки слід підійти з усією відповідальністю. Побутова техніка безсумнівно важлива складова...
238 грн
КОД: 85798
Наявність уточнюйте
Потужність: 200 Вт,
Кількість швидкостей: 7
396 грн
КОД: 88672
Наявність уточнюйте
Потужність: 600 Вт,
Кількість швидкостей: 6
298 грн
КОД: 88674
Наявність уточнюйте
Потужність: 500 Вт,
Кількість швидкостей: 5
244 грн
КОД: 88675
Наявність уточнюйте
Потужність: 300 Вт,
Кількість швидкостей: 7
637 грн
КОД: 88676
Наявність уточнюйте
Потужність: 300 Вт,
Кількість швидкостей: 5
485 грн
КОД: 88677
Наявність уточнюйте
Потужність: 300 Вт,
Кількість швидкостей: 5
257 грн
КОД: 88679
Наявність уточнюйте
Потужність: 125 Вт,
Кількість швидкостей: 5
451 грн
КОД: 88680
Наявність уточнюйте
Потужність: 700 Вт,
Кількість швидкостей: 5,
Матеріал чаші: ні,
Об`єм чаші: ні

Купити міксер

У наш час змогли оцінити новітні розробки для приготування страв, які стали просто незамінними на кухні кожної господині. З них хотілося б виділити міксери, які допомагають полегшити приготування страв і заощадити час, що витрачається на це.

Міксер: корисний кухонний прилад

Ці кухонні прилади використовуються для змішування і збивання різних продуктів в однорідну масу. Найчастіше, багато хто плутає блендери і міксери, хоча відрізнити їх не складно. Перші оснащуються гострими лезами, працюють на дуже високій швидкості і перетворюють компоненти в рідину. Другі, в свою чергу, працюють значно повільніше і не містять лез.

Їх ділять на два основних типи:

  • ручні;
  • міксери на підставці.

Другий вид укомплектований потужним двигуном, тому з легкістю справляється з завданнями підвищеної складності. Потужність двигуна першого нижча, а функціонал більш обмежений. Залежно від вибору виду приладу, ціна на міксери різна. У нашому магазині ви зможете докладно ознайомитися з кожною товарною позицією, їх вартістю і вирішити для себе, що вам більше підійде.

Міксери та їх особливості

Деякі моделі оснащуються функцією "повільний старт", яка робить процес перетворення інгредієнтів в однорідну масу більш акуратно (при запуску компоненти не розбризкуються). Однак якщо таких особливостей немає, можна виконати повільний пуск вручну, поступово перемикаючи швидкості з низької на високу.

При виборі моделі на підставці варто звернути увагу на об`єм чаші, яка зазвичай йде в комплекті, порівнюючи її зі своїми щоденними потребами.

Також рекомендується вибирати моделі, які мають на нижній стороні корпусу спеціальне поглиблення, що дозволяє залишати міксер на краю чаші, навіть не виймаючи при цьому віночки.

Міксери та принцип їх роботи

Вище ми вже з`ясували, що таке міксер, на що він здатний і які у нього є особливості. Більшість з перших моделей ручного агрегату були досить великого розміру і їх зовнішній вигляд був схожий на сьогоднішні міксери на підставці. Особливим попитом такі міксери користувалися в масовому виготовленні випічки. Але, на жаль, купити міксер було по кишені далеко не кожній родині, але вже ближче до 50-х років міксер можна було побачити практично на кожній кухні. Він був досить громіздким і займав багато місця. Але з часом моделі пристрою стали вдосконаленими, їх розміри ставали меншими, функціонал ширшим, потужність більшою, а вартість доступнішою. Тому сьогодні побачити їх можна практично на кожній кухні.

Виробники міксерів

Сьогодні з`явилася величезна кількість виробників, які випускають різні моделі міксерів. Думка споживачів, отримана під час опитувань і досліджень, вказує на те, що найпопулярнішими є кухонні прилади цього типу від виробників Philips і Panasonic, що відрізняються надійністю і високою якістю виготовлення.

Міксери Philips чудово справляються з поставленими перед ними завданнями. Буквально за лічені хвилини можна отримати домашній майонез, фруктовий мус або тісто для випічки. Будь-яка з моделей Філліпс прослужить вам довгий час, оскільки має досить великий гарантійний термін.

Міксери Panasonic прості в експлуатації, надійні і довговічні. Але найголовнішою перевагою міксера даного бренду є оптимальність співвідношення ціни, якості та функціональності.

Замовити міксер будь-якого типу і моделі ви можете в нашому інтернет-магазині, де ці кухонні прилади представлені в широкому асортименті. Якщо вам знадобитися допомога у виборі, ви завжди можете звернутися до наших консультантів, зв`язавшись з ними по телефону, онлайн або іншим зручним способом.

Фильтры товаров
Цена

грн  –  грн

  • 166грн
  • 2807грн
Виробник
    Більше
Кількість швидкостей
Потужність
    Більше
Об`єм чаші
Матеріал чаші
Насадки для тіста
Колір
    Більше
Турборежим
Подрібнювач
Блендерна нога
Шейкер