Мікшерні підсилювачі

9117 грн
КОД: 78361
Доступний
К-ть мікрофонних входів: 3 входи,
К-ть лінійних входів: 5 входів,
Діапазон частот: 50Гц-16кГц,
Номінальна потужність: 240 Вт
3688 грн
КОД: 78362
Доступний
К-ть мікрофонних входів: 2 входи,
К-ть лінійних входів: 1 вхід,
Діапазон частот: 50Гц-16кГц,
Номінальна потужність: 40 Вт
3730 грн
КОД: 78363
Доступний
К-ть мікрофонних входів: 3 входи,
К-ть лінійних входів: 5 входів,
Діапазон частот: 50Гц-16кГц,
Номінальна потужність: 60 Вт
8998 грн
КОД: 78376
Доступний
МПА-60UMT Де купити IPA Audio IPA-60UMT? Таке обладнання слід купувати тільки в спеціалізованих магазинах, в яких по-перше є вибір необхідного обладнання,...
10338 грн
КОД: 78381
Доступний
МПА-120UMT Де купити IPA Audio IPA-120UMT? Таке обладнання слід купувати тільки в спеціалізованих магазинах, в яких по-перше є вибір необхідного...
10318 грн
КОД: 84115
Доступний
К-ть мікрофонних входів: 5 входів,
К-ть лінійних входів: 3 входа,
Діапазон частот: 50Гц-20кГц,
Номінальна потужність: 60 Вт
8280 грн
КОД: 84116
Доступний
К-ть мікрофонних входів: 3 входи,
К-ть лінійних входів: 2 входа,
Номінальна потужність: 60 Вт
8089 грн
КОД: 84118
Доступний
К-ть мікрофонних входів: 2 входи,
К-ть лінійних входів: 2 входа,
Номінальна потужність: 60 Вт

Купити мікшерні підсилювачі

Ви професійно займаєтеся музикою і хотіли б організувати студію звукозапису, озвучити музичний захід або супермаркет? То для цього вам знадобитися надійний і якісний пристрій збільшення звуку, такий як мікшерний підсилювач.

Ми пропонуємо вам вибрати відповідну модель підсилювача з величезного видового різноманіття виробників і цінових категорій. На нашому сайті ви зможете замовити мікшерні підсилювачі як бюджетних, так і професійних моделей. У даному розділі кожен з наших клієнтів зможете підібрати підходяще для нього пристрій з урахуванням всіх вимог і потреб.

Мікшери та їх особливості

Мікшерний підсилювач являє собою багатофункціональний прилад, який призначений для маршрутизації, корекції і підсумовування звукових сигналів з декількох джерел в єдиний сигнал.

Перш ніж купити мікшерний підсилювач необхідно вирішити питання умов його експлуатації, оскільки кожен з його двох типів (активний і пасивний) має власні особливості застосування:

  • активний вид укомплектовується активними елементами і для його функціонування необхідне джерело живлення;
  • пасивний тип працює на основі пасивних елементів, тому джерело живлення для такого пристрою не потрібен.

До всього іншого мікшерні підсилювачі можна умовно розділити на концертні, діджейські, студійні та інші. У кожного виду своя сфера діяльності, тому перед покупкою встановіть в якій області ви будите використовувати пристрій. Наприклад, технічні особливості і ціна мікшерних підсилювачів студійного виду значно відрізняються від параметрів підсилювачів концертного типу.

Мікшерні підсилювачі також можуть укомплектовуватися цифровим процесором ефектів. Підсилювач, який володіє такою характеристикою, здається набагато кориснішим, ніж звичайна модель. Однак слід звертати максимум уваги саме на поєднання таких нюансів, як область застосування, ваші очікування і фінансові можливості, оскільки в деяких випадках зовсім не обов`язково купувати дорогі моделі, бюджетні впораються з поставленим завданням на відмінно, а вам не доведеться нести додаткові витрати.

Наш інтернет-магазин пропонує вашій увазі широкий асортимент різноманітності мікшерних підсилювачів. У нас ви знайдете модель для будь-якій області діяльності. А якщо ви вперше зайнялися питанням вибору мікшерного підсилювача і у вас виникли певні труднощі, то наші онлайн-консультанти завжди раді допомогти вам у вирішенні цього завдання.

Фильтры товаров
Цена

грн  –  грн

  • 3688грн
  • 10338грн
Виробник
Номінальна потужність
К-ть мікрофонних входів
К-ть лінійних входів
Живлення
Потужність споживання
Діапазон частот
Телефонний вхід