Mini-PCI карти

У цій категорії немає товарів

Купити Mini-PCI карти

У нашому інтернет-магазині ви можете купити Mini-PCI карти будь-якої моделі, відповідної вашим запитам і вимогам. Якщо вам знадобиться консультація фахівця з питання вибору товару, то отримати її ви можете по телефону, в режимі он-лайн або будь-яким іншим зручним для вас способом.

У більшості моделей сучасних ноутбуків присутній вхід Mini-PCI-e. Зазвичай він зайнятий картками Wi-Fi, однак у ряді випадків зайнятий тільки один вхід, а другий такий же залишається вільним. І якщо є такий вхід, то виникає логічне запитання - для чого він може бути використаний. Варіантів тут може бути декілька, але спочатку слід зрозуміти, що являє собою формат Mini PCI-e.

Mini PCI-e - це мобільна версія pci express, до якого додатково приєднані USB 2.0 і кілька інших контактів. Використовувати їх можна на свій розсуд. Перший варіант, як вже було сказано вище - підключення Wi-Fi карти. Також можна підключити до такого входу відео-чіп Broadcom HD, за допомогою якого можна декодувати відео файли будь-якого формату і бітрейта, не перевантажуючи при цьому процесор і зменшуючи споживання енергії.

Крім того, можна підключати до такого входу TV-тюнер для прийому телеефіру і радіо, а також Turbo Memory. Її суть - можливість використання швидкої флеш-пам`яті, як місця для створення та зберігання так званого кеша тих файлів, які використовуються операційною системою на даний момент.

Якщо ж говорити конкретно про Mini-PCI карти, які можна підключати до цього входу, то їх список такий:

  • - Mini PCI-e PCI Express to SATA USB Coverter Adapter - плата з двома входами USB і SATA;
  • - CF Card to Mini PCI-E - плата, яка дозволяє використовувати карту пам`яті CompactFlash як носій даних, вдало замінює в ряді випадків жорсткий диск;
  • - Mini PCI-e to ZIF - плата, яка дозволяє підключати zif-диски, що мають діаметр всього 1,8 дюйма;
  • - Mini PCI-E PCI-E adapter - це адаптер, який є перехідником з входу mini pci-e на стандартний pci-e. Таким чином, можна підключати до ПК будь-які пристрої, розраховані на такий вхід, наприклад, потужні зовнішні відео карти.

У нашому інтернет-магазині Mini-PCI карти представлені в широкому асортименті. Однією з найпопулярніших моделей є Mikrotik R52 - універсальна безпровідна 2-діапазонна MiniPCI карта, що підтримує стандарти зв`язку IEEE802.11a, IEEE802.11b, IEEE802.11g, що дозволяє підключати до ПК обладнання Mikrotik RouterBoard, що має відповідний слот. З її допомогою ви зможете побудувати безпровідну мережу будь-якої складності.

Якщо ви хочете купити Mini-PCI карту більш високого рівня, то вашій увазі ми можемо запропонувати модель Mikrotik R52Hn - безпровідну карту, також працюючу в двох діапазонах, підтримуючу протокол IEEE802.11n. З нею з`єднання на швидкості до 300Mbps і реальна швидкість передачі даних до 200Mbps на великі відстані стала можливою, завдяки більш потужному передавачу.

Ціни на Mini-PCI карти будуть залежати від моделі карти і її можливостей. Вибирайте той товар, який вам підходить, а якщо у вас виникли будь-які питання щодо тієї чи іншої моделі карти, наші менеджери завжди готові відповісти на будь-який з них.