Модеми 3G/4G

1060 грн
КОД: 91727
Товар на складі
Тип: 4G-модем,
Швидкість завантаження (max): 150 Мбіт/с,
Швидкість вивантаження (max): 50 Мбіт/с
2190 грн
КОД: 86780
Доступний
Тип: 4G-модем,
Швидкість завантаження (max): 150 Мбіт/с,
Швидкість вивантаження (max): 50 Мбіт/с
980 грн
КОД: 92842
Доступний
Тип: 4G-модем,
Швидкість завантаження (max): 150 Мбіт/с,
Швидкість вивантаження (max): 50 Мбіт/с

Чи актуальні 3G мобільні модеми в даний час?

Звичайно, зараз мобільний інтернет активно використовує вже 4G технологію, в тому числі Vodafone, Lifecell вже запустили 4G мережу, але все одно мобільні модеми 3G, з використанням роутерів TP-Link, Huawei, все ще можуть використовуватися практично скрізь, зокрема, щоб користуватися пропозиціями Інтернет Київстар по непоганим тарифами, а ціна на них при цьому залишається доступною, як і на 3G WiFi роутер. Так що купити модеми 3G в Україні - зовсім марна і все ще досить довгострокове вкладення. Жителям будь-якого міста: Харків, Суми, Запоріжжя, Одеса, Чернівці, Львів, Дніпро, Київ - вкрай знадобляться такі пристрої.

Модеми 3G можуть похвалитися компактністю і можливістю без праці з`єднатися зі швидкісної мобільної мережею з будь-якого місця, де діє сигнал вашого оператора. Досить просто приєднати їх до гнізда USB планшета або ноута, використовуючи перехідник OTG - і ви у всесвітній Мережі!

Хороші 3G модеми за хорошою ціною в Україні

В якому б місті України ви не жили - столиця Київ чи Одеса, Дніпро або Харків, Чернівців або до Львова, Суми чи Запоріжжя - ви завжди зможете придбати у нас хороші модеми 3G, як альтернативу 4G від Vodafone і Lifecell, використовувати 3G WiFi роутер і по хорошою ціною використовувати мобільний інтернет, в тому числі від Інтернет Київстар, з роутерами TP-Link, Huawei. Мобільні модеми дають вам можливість залишатися солідним і діловою людиною, відповідати на пропозиції про співпрацю і укладати угоди в будь-якому місці країни, так що не варто сумніватися в тому, що купити в інтернет-магазині Magazun модеми 3G буде правильним рішенням! Мало того, ми адже пропонуємо модеми 3G на дійсно хороших умовах, великий їх асортимент, і вартість становить в середньому всього лише від 1000 до 2000 грн.

Звертайтеся в будь-який час! Будемо раді співпраці!

Фильтры товаров
Цена

грн  –  грн

  • 980грн
  • 2190грн
Виробник
Тип
Інтерфейс зв`язку
Швидкість вивантаження (max)
Швидкість завантаження (max)
Колір